З початку виконання протиепідемічних заходів рятувальники ДСНС провели санітарну обробку більш ніж 105 тисяч об'єктів та 50 тис. км автодоріг

20.11.2020 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває комплексна робота щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні.
У взаємодії із місцевими органами влади рятувальники проводять дезінфекцію на об’єктах соціальної сфери, здійснюють знезараження ділянок автодоріг, тротуарів тощо. Так, за минулу добу, 19 листопада, підрозділи ДСНС залучалися 144 рази до заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірус COVID-19. Зокрема, найбільше об"єктів, а саме: закладів харчування, соціальної сфери, адміністративних будівель та місць скупчення людей - зупинок громадського транспорту, майданчиків біля аптек та магазинів, було оброблено на Волині (81) та Херсонщині (216). Спецобробку 23 об’єктів соціальної сфери, у тому числі 3 храмів у м.
Маріуполь, та 2 зупинок громадського транспорту у Мангушському районі провели рятувальники на території Донецької області, 39 об’єктів - Закарпатської, 36 - Хмельницької, 45 - Луганської. Для дезінфекції використовується спеціальний хлоровмісний розчин, який є безпечним для людей і тварин, але вбиває цілу низку вірусних та бактеріальних інфекцій. Всього ж упродовж доби було проведено спецобробку 603 об’єктів, 26 од.
техніки та 12 км автодоріг. Загалом з початку виконання протиепідемічних заходів силами ДСНС вже оброблено 105 тис.
009 об’єктів, 49 тис.
607 од.
техніки та 50 тис.
846 км автодоріг. Крім того, в обов’язковому порядку здійснюється обробка приміщень та пожежних депо, а також щоденно забезпечується температурний скринінг особового складу. Шановні громадяни! Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів! Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб, дбайте про свою безпеку та безпеку оточуючих!

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders watch and wait,
Candlesticks rise and fall fast,
Money generates.

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - НБУ показав монету до 250-річчя США з вогнем свободи та монументом "Батьківщина-мати"
18:08 - За підсумками маркетингового року Україна експортувала 37,5 мільйона тонн зерна
17:40 - Іран шукає альтернативу Китаю: веде нафтові переговори з Японією
17:20 - московія почала накачувати НПЗ грошима на тлі атак України та дефіциту пального
17:00 - На Запоріжжі московитський дрон вполював комбайн, поранено людину
16:45 - Відсьогодні починаються виплати Нацкешбеку за квітень
16:30 - Як штучний інтелект змінює закупівлі
16:30 - У Харкові російські БпЛА поцілили у АЗС та машину комунальників, є поранені
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:00 - Зміна критеріїв "вибиває" зі статусу критично важливих 44% агрокомпаній – дослідження
15:30 - НКЦПФР вперше авторизувала рейтингове агентство за новими європейськими правилами
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.07.2026
15:25 - На тлі паливної кризи московія імпортуватиме авіапаливо з Азії – Reuters
14:50 - Наглядові ради "Енергоатому" та "Оператора ГТС України" сформовані – уряд
14:46 - Комісія ухвалила 44 рішення: від законодавчих змін до захисту інвесторів
14:16 - Обраного від НБУ голову депозитарія не погодили в НКЦПФР
14:06 - У Києві та області – екстрені відключення
14:00 - Кадри для перемоги та відновлення: запрошуємо на презентацію Дорожньої карти розвитку аграрного сектору до 2030 року
13:46 - московіяни поцілили у будівлю ДПС на Донеччині
13:35 - Україна визначила Виплатну агенцію, яка адмініструватиме держпідтримку аграріїв
13:30 - Уряд завершив формування наглядових рад «Енергоатому» та «Оператора ГТС України»
13:00 - Кількість кораблів, що проходять Ормуз зросла у чотири рази
12:45 - БЕБ викрило чергові оборудки у будівельній сфері
12:30 - Як українцю законно придбати USDT, USDC або Bitcoin
12:29 - В московії дозволили продавати бензин стандарту 90-х років на тлі кризи
12:20 - Оновлено підходи до розрахунку нормативів достатності капіталу
12:14 - Комісія посилює контроль за IT-системами на ринках капіталу за стандартами ЄС
12:05 - У Києві напрацювали пропозиції до Нацстратегії протимінної діяльності до 2033 та наступного трирічного Операційного плану на її виконання
12:05 - Після ударів по підстанціях у Криму зупинилися приміські поїзди
11:53 - На усіх заправках Новоросійська закінчився бензин


Більше новин