5000 додаткових польських дозволів для українських перевізників на 2020 рік отримаємо на початку грудня, - Владислав Криклій

20.11.2020 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

18-20 листопада 2020 року в режимі онлайн-конференції відбулося засідання Українсько-польської змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень.
Результати засідання прокоментував Міністр інфраструктури Владислав Криклій, відзначивши роботу команди Міністерства під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Наталії Форсюк та перевізників: «5000 додаткових польських дозволів для українських перевізників на 2020 рік отримаємо на початку грудня.
Вдалося не допустити зменшення кількості дозволів на 2021.
Дякую команді Міністерства та перевізників за вирішення цього питання в непростих умовах». На порядку денному було обговорення кількості дозволів для перевізників обох країн на 2021 рік. Засідання Комісії відбувалося на рівні заступників Міністрів інфраструктури України та Республіки Польща.
Українську делегацію очолила заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Форсюк. Після тривалих дискусій українській стороні вдалося утримати попередній обмін дозволами на 2021 рік у кількості 160 000 дозволів.
І не допустити тенденцію до зменшення кількості дозволів для українських перевізників. Крім того, українські перевізники на 2020 рік отримають додатково 5 000 дозволів: 1500 універсальних дозволів «Євро-4»та 3 500 транзитних дозволів «Євро-4».
2500 дозволів українські перевізники отримають вже на початку грудня, іншу частину 2500 дозволів до 15 грудня 2020 року.
Термін дії додаткових дозволів до 31.01.2021 року. Особливу увагу було приділено ситуації на українсько-польському кордоні.
Сторони домовилися докласти максимум зусиль з метою поліпшення ситуації з перетином кордону і Міністерство інфраструктури України вже готує відповідне звернення до Компетентних органів України. На початку липня 2021 року відбудуться чергові переговори і за результатами домовленостей досягнутих під час поточного засідання буде обговорено перспективи збільшення кількості дозволів для українських перевізників.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 травня: комбінована атака московія на газовидобуток та скорочення ВВП України
20:43 - Програми прямої підтримки українців: Свириденко розповіла, скільки коштів витрачено
20:20 - Через удари московія "Нафтогаз" втратив частину видобутку – Корецький
19:40 - Незаконне збагачення: суд визначив заставу ексначальнику управління СБУ
19:10 - Нардеп Негулевський незадовго до отримання підозри від слідчих переїхав у 800-метровий маєток
18:52 - Один із найбільших НПЗ московії зупинив роботу після атаки дронів
18:25 - Канал "Рада" повернеться в телемарафон: кого обрали новим підрядником
18:20 - На тлі "зернового скандалу" ізраїльська компанія відмовилася від російського зерна
17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:30 - Міненерго спільно з МОН посилюють енергетичну незалежність освітніх закладів
17:30 - Мінекономіки презентувало матрицю фінансування для аграріїв: як знайти кошти на розвиток господарства
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Комісія долучилася до міжурядового діалогу з ЄС
16:30 - Україна та міжнародні партнери обговорили розвиток системи житлового фінансування на другому засіданні Дорадчої ради
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:23 - Засідання Комісії
16:23 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг з оцінки змін до умов державної реєстрації ветеринарного лікарського засобу”
16:20 - Як виглядає онлайн-консультація
16:15 - Стало відомо, які збитки зазнала московія від атак на Туапсе
16:00 - "Укрзалізниця" повідомила, за чий рахунок оновить рекламну інфраструктуру
15:45 - Економіка України показала скорочення за квартал вперше за 3 роки – Держстат
15:34 - "Подальші темпи залежать від фінансування": Свириденко розповіла про ремонт доріг
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.05.2026
15:30 - Уряд вдосконалює планування державних інвестицій


Більше новин