40% пріоритетних для держави інвестпроєктів складають проєкти у галузі інфраструктури та транспорту, - Владислав Криклій

20.11.2020 17:00 | Міністерство інфраструктури України

20 Листопада 2020, 12:37Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на 2020-2023 роки, і 40% цього списку складають масштабні проєкти у галузі інфраструктури та транспорту.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Ера успішного державно-приватного партнерства розпочата. Пріоритетні інвестиційні проєкти, перелік яких на днях затвердив Уряд, охоплюють практично всі галузі транспорту. До їх списку увійшло будівництво нового летовища на Закарпатті та реконструкція ще 13 регіональних аеропортів. У галузі поштового зв’язку - це реалізація 2 масштабних проєктів з модернізації логістичної мережі Укрпошти та реформування її сільських відділень. У дорожній галузі – це будівництво нової Кільцевої навколо Києва та нового мосту через Південний Буг у Миколаєві, укладення верхнього асфальтного шару на автодорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка та ремонт ще перспективних 10 ділянок доріг. У тому числі тих, що були обрані раніше для реалізації потенційних пілотних проєктів ДПП у рамках Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі», - зазначив очільник Міністерства.

У перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів у залізничній галузі увійшла концесія вокзалів і станцій Харків-Пасажирський, Дніпро-Головний, Вінниця, Миколаїв, Чоп, Київ-Пасажирський, Хмельницький, електрифікація дільниць Ковель-Ягодин-держкордон і Ковель-Ізов-держкордон, будівництво колії «Мостиська-Скнилів», а також закупівля вантажних електровозів для оновлення рухомого складу Укрзалізниці.

Крім цього, Мінінфраструктури продовжуватиме активно впроваджувати концесійні проєкти у морських портах. У список перспективних інвестпроєктів увійшли концесії залізнично-поромного комплексу та першого і контейнерного термінала у порту «Чорноморськ», концесія пасажирського комплексу в порту Одеси, концесія причалів Бердянського морського порту та інші проєкти. Також у вищезазначений перелік увійшов інвестпроєкт з підвищення пропускної і переробної спроможності припортових станцій.

Нагадаємо, раніше Міністерство інфраструктури, Укравтодор, Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація в Україні презентували Першу програму державно-приватного партнерства у дорожній галузі: http://roadppp.in.ua. 6 ділянок доріг загальною протяжністю 1400 км, які були відібрані для потенційних пілотних проєктів ДПП, будуть реалізовані в рамках цієї Програми на першому етапі.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





The market is fierce
Fickle as the wind it blows
Fortune comes and goes

- Fin.Org.UA

Новини

21:55 - Заступника голови Ощадбанку відсторонили від частини обов'язків через оголошену підозру
21:00 - Новини 11 березня: новий рейтинг Forbes, скандал з Гороховським
20:55 - В Києві викрили схему незаконного ввезення товарів з Китаю на мільйони гривень
20:30 - "Креді Агріколь" купує банк "Львів"
20:02 - Поглинання між нафтовими компаніями другий рік поспіль були незначними
19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:25 - московіяни заявляють про атаку на інфраструктуру "Турецького потоку"
17:10 - МЕА вивільнить найбільші в історії нафтові резерви
17:00 - Компанія "Горизонти" купила у ексдепутата Мірошніченка збиткову фірму – ЗМІ
16:59 - Майже 44: курс долара оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - Ощадбанк запускає пілотний проєкт фінансової інклюзії для громад без банківських відділень
16:45 - Стало відомо, коли в закладах Києва запрацюють літні майданчики
16:34 - Корецький пояснив, чому московія атакує трубопровід на півдні України
16:30 - Як слід оцінювати наглядові ради
16:30 - Частина енергообладнання з німецьких станцій вже підготовлена до відправки в Україну – Шмигаль
16:18 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в лютому 2026 року
16:10 - Іран закликав світ готуватися до ціни у $200 за барель нафти
16:03 - УЗ найняла юристів для реструктуризації боргів на $1 мільярд часів Януковича
16:01 - Ключові рішення НКЦПФР від 11.03.2026
15:55 - На Дніпропетровщині 4 дні долали пожежу на об'єкті інфраструктури після атаки московія


Більше новин