Розпочато тестування продажу авіаквитків SkyUp на сервісі SmartTicket, - Владислав Криклій

20.11.2020 17:00 | Міністерство інфраструктури України

20 Листопада 2020, 15:19На сервісі єдиного е-квитка на транспорті SmartTicket розпочато тестування продажу авіаквитків компанії SkyUp Airlines. Запуск його повноцінної роботи запланований орієнтовно на грудень цього року. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«У вересні цього року ми стартували з дуже довгоочікуваною ініціативою для киян – запуском єдиного е-квитка на транспорті SmartTicket для залізниці та міського транспорту. Наш наступний крок – підключення авіа- та інших видів перевезень. Наразі на сервісі SmartTicket розпочато тестування продажу авіаквитків компанії SkyUp, а орієнтовно у грудні вже плануємо запустити його в повноцінну роботу», - зазначив Міністр.

Нагадаємо, експериментальним проєктом із впровадження єдиного е-квитка на транспорті займається Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки Міністерства інфраструктури за участі Укрзалізниці.

Продаж SmartTicket здійснюється на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua та на SmartTicket.gov.ua. Електронний квиток зчитується за допомогою QR-коду на мобільному пристрої контролера. Це значно заощаджує час на купівлю квитків і мінімізує черги, що особливо актуально в умовах пандемії.

У майбутньому передбачається, що пасажир зможе придбати SmartTicket одразу на 4 види транспорту, або, наприклад, метро та поїзд або ж на поїзд та літак.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Saving for the future is quite wise,
With money in the bank, you'll feel quite nice.
Don't spend all your cash in just one place,
Or your bank account will soon be a disgrace.

- Fin.Org.UA

Новини

11:25 - AFINA Group стала власником ПрАТ "Вінницяпобутхім"
11:25 - Естонці остаточно викупили "РВС банк"
11:20 - Уряд надасть додаткові дотації для лікарів та вчителів
10:56 - У двох областях знеструмлення після російських обстрілів
10:50 - На Дніпропетровщині ввели екстрені відключення світла
10:36 - московіяни знову вдарили по критичних об’єктах на Житомирщині
10:30 - Удари московія по енергетиці України кваліфікували як злочини проти людяності – СБУ
10:26 - Amazon запускає хмарну службу в Європі, щоб там не переживали за безпеку
10:02 - "Аналогов нєт": 70% російського бізнесу не можуть відмовитись від західного софту
09:44 - Діалог влади та бізнесу: ефективна комунікація заради економічної стійкості
09:43 - Консультаційний центр: оперативна та ефективна підтримка бізнесу
09:40 - У 2025 році в Україні зріс попит на автобуси: які марки купували найчастіше
09:40 - У 2025 році в Україні зріс попит на автобуси: які марки купували найчастіше
09:31 - Матеріальна допомога, яка надається працівникам, має систематичний характер: оподаткування ПДФО
09:30 - Щодо права на ПСП осіб з інвалідністю ІІІ групи з дитинства
09:28 - Порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді
09:27 - Яка відповідальність передбачена за порушення правил сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов’язань?
09:26 - Надходження рентної плати за видобування кам’яного вугілля від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету – понад 205,6 млн гривень
09:25 - ЄС знизив "стелю" для роснафти
09:24 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році платники сплатили понад 717,4 млн гривень податку на прибуток підприємств
09:22 - Торік громади України отримали 45,6 млрд гривень земельного податку
09:18 - ДПС отримала понад 90 звітів CbC за 2024 рік
09:16 - Понад мільйон звернень за 2025 рік: з якими питаннями найчастіше звертаються до Контакт-центру ДПС
09:00 - Кличко відповів Зеленському щодо поганої підготовки в Києві до блекауту
09:00 - Кличко відповів Зеленському щодо поганої підготовки в Києві до надзвичайної ситуації у енергосистемі
08:30 - Як оборонним компаніям фінансувати зростання
08:00 - Де в Україні зимувати?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України


Більше новин