Київстар та Global Office “прокачають” навички підприємництва в українських підлітків

19.11.2020 18:25 | Fin.Org.Ua

 
Понад 600 школярів з різних куточків України отримають нові знання й навички у сфері інновацій та підприємництва в рамках ініціативи “Dreaming Big with Kyivstar”, а топ-менеджери Київстар стануть лекторами проєкту.
Раніше протягом трьох років Київстар підтримував ініціативу GoCamp громадської організації Global Office. Волонтери з різних країн та ментори Київстар приїзжали до українських шкіл та навчали учнів іноземних мов, допомагали долати мовні бар’єри, надихали думати критично та креативно. Цього року формат довелося змінити на двотижневий онлайн-марафон та розробити спеціальну інтерактивну програму “Dreaming Big with Kyivstar”.
«Місія Київстар – відкривати нові можливості та змінювати життя на краще за допомогою технологій̆. Ми впевнені, що розвиток підприємницького духу та інноваційного мислення не лише допоможе підліткам бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці у майбутньому, а й підштовхне створювати революційні ідеї, що розвиватимуть нашу країну та світ. Саме тому ми четвертий рік поспіль підтримуємо проєкт, а наші співробітники виступають менторами, які готові поділитися своїм досвідом», - говорить Анна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.  
З 16 по 27 листопада 600 учнів з 50-ти українських шкіл, які подали заявку на участь, чекають пізнавальні вікторини, конкурс на найкращий підприємницький проєкт, робота з менторами та лекції з основ підприємництва, маркетингу, управління проєктами та креативного мислення. До zoom-зустрічей також долучаться 10 іноземних волонтерів з різних країн та понад 20 співробітники Київстар у якості менторів.
За весь час співпраці Київстар та Global Office понад 5500 учнів із 170 шкіл отримали нові знання й навички у сфері інновацій та підприємницької діяльності, а близько 75 співробітників компанії стали менторами проєкту.
«Довготривале партнерство громадської ініціативи GoGlobal та соціально відповідального бізнесу Київстар стало прецедентом для громадського сектору в Україні. Бізнес довів, що як ніхто зацікавлений в глибинних суспільних змінах, зокрема – в освіті. Спільний флагманський проєкт GoCamp демонструє це наочно. Українським школярам цікаві інтерактивні уроки та бізнес-кейси, подобається вивчати іноземну мову з носіями і спілкуватись без бар’єрів, опановувати діджитал-навички та розвитати власні бізнес-ідеї”, – зазначила Оксана Нечипоренко, директорка громадської організації Global Office», — зауважила Оксана Нечипоренко, директор громадської організації Global Office.
Нагадаємо, розвиток цифрових навичок та інноваційного підприємництва – є одним з ключових напрямків стратегії корпоративної соціальної відповідальності Київстар, до якої також входить Безпека в Інтернеті, Корпоративне волонтерство та Партнерство заради досягнення цілей сталого розвитку.
Довідка про Київстар:
Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи перебувають в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні та є компанією номер 1 серед мобільних операторів, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net , www.kyivstar.ua .

Додати коментар

Користувач:
email:





Pound sterling swings
Brexit deal negotiations
Markets hold their breath

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу
14:49 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
14:47 - Порядок розрахунку податкової знижки за навчання
14:45 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:44 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати
14:44 - Проїзд у транспорті Києва подорожчає до 30 гривень: У КМДА анонсували проєкт нових тарифів
14:43 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:41 - Інтерв’ю щодо права на податкову знижку
14:40 - Земельна ділянка перебуває у спільній власності (спільній частковій власності) кількох юридичних осіб: обчислення земельного податку
14:37 - З початку року загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 6,4 млрд грн ПДВ
14:36 - ДПС та громади посилюють роботу з туристичним збором: зростання надходжень і детінізація ринку
14:34 - У Міноборони розповіли, чи мобілізуватимуть айтівців
14:33 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
14:31 - Ощадбанк профінансував перший енергопроєкт із міжнародним страхуванням Lloyd’s
14:30 - 15,8 млрд грн земельного податку вже сплатили українці цьогоріч
14:30 - Уряд виділив 1,2 мільярда на створення лабораторій та освітніх просторів у ліцеях
14:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:59 - Ватикан заснував комісію з питань штучного інтелекту
13:46 - ОККО та "Гадз-Агро" планують побудувати біометановий завод
13:39 - Урядовці готують лазівку для розпилу мільярдів на дорогах – "Наші гроші"
13:35 - Атака московія пошкодила будівлю податкової у Дніпрі
13:05 - Іран погрожує паралізувати глобальну інтернет-інфраструктуру


Більше новин