Сектор ДРС у місті Києві інформує про стан регуляторної діяльності

30.10.2020 16:54 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Під час проведення Сектором ДРС у місті Києві моніторингу офіційного порталу Києва виявлено, що відповідальними розробниками виконавчого органу Київської міської ради у звітному періоді 2020 року розроблено та оприлюднено 8 проектів регуляторних актів, які планується прийняти Київською міською радою. До Сектору для отримання зауважень та пропозицій Державної регуляторної служби України надійшло 2 проекти регуляторних актів Київської міської ради.

pexels-photoЗ метою забезпечення законності та ефективності регуляторних актів на регіональному рівні Сектором постійно здійснюється моніторинг офіційного порталу Києва з метою виявлення регуляторних актів, які прийняті з порушенням вимог регуляторного законодавства. Протягом звітного періоду проведено моніторинг понад 685 прийнятих рішень Київської міської ради. В результаті прийнятих міською радою рішень з ознаками регуляторного характеру не виявлено.

Слід зазначити, що усі проекти регуляторних актів з аналізом регуляторного впливу та повідомленням про оприлюднення публікуються на офіційному порталі для одержання зауважень та пропозицій відповідно до вимог чинного законодавства, що дозволяє суб’єктам господарювання здійснювати планування їх діяльності. Проте, під час аналізу діючих регуляторних актів виявлено 14 актів, які були прийняті з порушенням діючого законодавства, відносно яких підготовлено вісім проектів листів ДРС до Київської міської ради.

Також протягом звітного періоду розробникам регуляторних актів спеціалістами Сектору проведено 26 заходів методологічного спрямування з питань провадження державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Крім того надано 56 консультацій щодо відстеження результативності регуляторних актів, підготовки аналізу регуляторного впливу, повноважень органів місцевого самоврядування про прийняття деяких порядків/положень та оприлюднення відкритих регуляторних даних, тощо.

Запись Сектор ДРС у місті Києві інформує про стан регуляторної діяльності впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

19:44 - Законопроект про публічні закупівлі: у Раді розповіли, як зміни готують
19:10 - Україна в 2025 році на 8% скоротила експорт залізної руди
19:00 - Підприємці назвали найбільші перешкоди для бізнесу у грудні
18:44 - Регулятор ухвалив рішення, необхідне для збільшення імпорту електрики
18:25 - Експерти проаналізували вплив російських ударів на агроекспорт України
18:14 - Як архітектура формує економіку міст
18:10 - Найбільші кінотеатри ЄС розкритикували ймовірний продаж Warner
17:49 - Курс долара до гривні оновить рекорд
17:45 - Кулеба розповів, на які потреби підуть гранти від Італії
17:40 - UEFA торік втратила 47 мільйонів євро через "раптове ослаблення долара"
17:28 - 17 січня відключення світла діятимуть усю добу по усій країні
17:20 - В Івано-Франківську розпочав роботу 10-й центр всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ
17:15 - Оренда держмайна: за підсумками року бюджет отримав майже мільярд гривень
17:14 - Економія електроенергії: на вулицях Києва "приглушили" освітлення
17:00 - В частині Рязанської області московія тиждень немає світла, тепла та води
16:49 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
16:48 - Мінекономіки переглядає вимоги до агровиробників, які отримують держпідтримку
16:35 - У Міненерго очікують на підвищення граничних цін на електроенергію для бізнесу
16:33 - Адміністративні послуги НКЦПФР: зростання попиту та внесок у держбюджет у 2025 році
16:15 - Експерт спрогнозував, на скільки може подорожчати в Україні пальне за пару тижнів
16:08 - НБУ розповів про масштаби фінансування банками проєктів енергонезалежності
15:51 - Засідання Комісії
15:51 - "Енергетичний Рамштайн" пройде онлайн, дату проведення визначають
15:40 - Комендантська година: регіони можуть запроваджувати гнучкі правила – Кулеба
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.01.2026
15:25 - Частина Одещини повертається до графіків відключень світла
15:04 - Bolt та Uklon хочуть отримати дозвіл на роботу таксі у Києві в комендантську годину
15:00 - Банки продовжують фінансувати «енергетичні» проєкти бізнесу і населення
14:48 - Ще сто багатоповерхівок Києва залишаються без опалення – Кличко
14:45 - На Київщині та Чернігівщині не їздитиме низка поїздів через обрив контактного дроту


Більше новин