В Кремле довольны результатами Шария в вотчине “Метинвеста” Рината Ахметова

30.10.2020 16:18 | Укррудпром

16:00 30 октября 2020 года

Российские Telegram-каналы пишут, что Кремль не устраивают результаты пророссийских сил на местных выборах в Украине. Об этом сообщает НБН, ссылаясь на Telegram-канал Незыгарь.

Источники сообщают, что в РФ недовольны результатами пророссийских сил на местных выборах в Украине. В Telegram-канале “Незыгарь” пишут, что в Кремле считают, что “очень слабо себя показали” политические силы, ассоциированные с кумом президента РФ Виктором Медведчуком.

Также по информации ресурса, в Кремле якобы разочарованы результатами партии Шария, лидером которой является пророссийский блогер Анатолий Шарий. “Ему удалось показать результаты только в Мариуполе, что не соответствует уровню финансирования”, — пишет “Незыгарь”.

Напомним, на выборах в городской совет Мариуполя “партия Шария” набрала более 7% и заняла третье место.

Ресурс пишет, что якобы в Кремле созрела потребность пересмотреть отношения с прокремлевскими силами в Украине. “Точно созрела потребность в пересмотре отношения к “украинским партнерам”. Такое настроение идет от разных, не связанных друг с другом команд”, — пишет “Незыгарь”, который связывают с одной из главных пропагандисток РФ Маргаритой Симоньян.

Еще один российский Telegram-канал Тайная канцелярия решил добавить информации к публикации Telegram-канала “Незыгарь”. Ресурс пишет, что сейчас в Кремле отсутствует план по Украине. Также в Telegram-канале пишут, что в Кремле поняли, что один из лидеров “ОПЗЖ” Виктор Медведчук вводит в заблуждение Администрацию президента РФ по поводу уровня своего влияния на политические процессы в Украине. Кроме того, ресурс пишет, что в Кремле, якобы недовольны и тем, что Виктор Медведчук не смог навязать Украине российскую вакцину от коронавируса.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:23 - "ДТЕК Донецькі електромережі" поверне "Укренерго" борги, але пізніше
18:54 - московіяни мають заплатити за знищений в Україні склад алкоголю
18:00 - Нацбанк третій тиждень поспіль продає більше мільярда доларів на міжбанку
16:56 - Ворог атакував підприємство на Полтавщині
16:04 - Google обмежує використання Gemini компанією Meta
14:59 - Компанії Volkswagen пропонують виробляти в Німеччині автомобілі, розроблені в Китаї
14:07 - Керівник порту Більбао закликає відкласти заборону на газ з московія, щоб не залежати від США
12:54 - московіяни поцілили по фармзаводу "Дарниця"
11:59 - Іран заявив про порушення перемир’я з боку США та "удари у відповідь" по Бахрейну і Кувейту
11:05 - Уся Танзанія опинилась у блекауті
10:20 - Привітання Дениса Шмигаля з 30-річчям Конституції України!
10:00 - З Днем Конституції України!
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - На Кубані після атаки українських дронів горить один з найбільших НПЗ московії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Перевиконання плану розмінування та моніторинг роботи в полях — висновки Нацоргану з питань протимінної діяльності
16:58 - Від початку року "Укрзалізниця" отримала 18 нових вагонів
15:50 - У Севастополі перевізники жаліються: отримують лише чверть від необхідного обсягу пального
15:18 - Інновації у ОПК: уряд змінив порядок роботи з міжнародними партнерами
14:36 - Україна підписала угоди в енергетичній сфері на два мільярда євро – Шмигаль
13:45 - Підготовка до зими: Україна залучила 550 мільйонів євро міжнародної підтримки
13:25 - На Енергетичній платформі URC2026 залучили майже 2 млрд євро на енергетичні проєкти та понад пів мільярда євро на підготовку до зими, - Денис Шмигаль
12:40 - США та Іран обмінялися новими ударами: яка причина
12:34 - Денис Шмигаль на URC2026 провів низку двосторонніх зустрічей та домовився про посилення підтримки енергосектору України  
12:14 - Херсонщина: внаслідок обстрілів московія поранено 12 людей, пошкоджено 40 об’єктів
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:30 - московіяни атакували інфраструктуру "Нафтогазу" на Полтавщині та Харківщині


Більше новин