Максим Степанов: Уряд за ініціативою МОЗ підвищив виплати сімейним лікарям

30.10.2020 13:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України за ініціативою МОЗ прийняв рішення підвищити з 1 листопада поточного року виплати лікарям первинної медичної допомоги за кожну укладену з пацієнтом декларацію з нинішніх 600,48 грн на рік до 651,60 грн на рік.
Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. “Вчора Уряд прийняв достатньо важливу постанову, яка стосується внесення змін до Програми медичних гарантій.
Зокрема, ми збільшили капітаційну ставку для сімейних лікарів.
Це ставка, яку сплачує держава сімейному лікарю за кожну укладену декларацію з пацієнтом.
Раніше вона становила 600,48 грн, а тепер становитиме 651,60 грн на рік.
Так, якщо лікар уклав з пацієнтами, наприклад, 1 800 декларацій, то додатково заклад отримуватиме в середньому 7 650 грн на місяць.
Сума виплати лікарю залежатиме від умов колективного договору кожного окремого медзакладу”, - зазначив очільник МОЗ. За словами Міністра, таке підвищення пов’язане зі значним зростанням навантаження на лікарів первинної ланки через епідемію COVID-19. “Для нас дуже важливо підтримати сімейних лікарів у цей нелегкий час, зокрема фінансово.
Принагідно, я би хотів подякувати їм за важку щоденну роботу”, - додав Максим Степанов. Нагадаємо, наразі медикам, які працюють з хворими на COVID-19, виплачуються до 300% надбавок до заробітної плати.
Окрім цього, з 1 вересня поточного року Уряд підвищив заробітну плату усім медичним працівникам.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Numbers read like hieroglyphs
Analysts debate

- Fin.Org.UA

Новини

11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
11:00 - Чи може фізична особа, з метою отримання страхового стажу, сплатити єдиний внесок за попередні періоди до 01 січня 2004 року?
10:58 - Перереєстрація резервного РРО з метою зберігання та/або використання такого РРО в новоствореній господарській одиниці
10:57 - Деякі особливості заповнення додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
10:56 - Податковий календар на 01 липня 2026 року
10:54 - До уваги платників: відкриваються нові рахунки для зарахування військового збору!
10:52 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження перевищили минулорічні більш ніж на 21,2 млрд гривень
10:51 - З початку поточного року на 22,8 % зросли надходження єдиного внеску від платників Дніпропетровщини
10:49 - Дніпропетровщина: відкритий діалог між податківцями та бізнесом допомагає оперативно вирішувати нагальні питання
10:32 - На Чернігівщині росіяни поцілили у деревообробне підприємство і автозаправку
10:25 - АЗС нафтових гігантів московія у Москві обмежили продаж бензину
10:21 - З 01 липня 2026 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати військового збору
10:17 - Понад 130 тис. клієнтів скористалися електронними довірчими послугами ДПС з початку року
10:15 - ФОП і податкова знижка: що потрібно знати платникам податків
10:00 - Останній день Смілянського? Голова "Укрпошти" відзвітував за 10 років роботи
09:32 - Шмигаль озвучив дії уряду направлені на покращення ситуації зі світлом
09:07 - Як EVA, Visa, VARUS та Prom заробляють за допомогою AI: про це розкажуть на AI Retail Day 2026
09:05 - Мінфін США запустив онлайн-портал для запитів на скасування санкцій
08:30 - Чи буде для кого будувати?
08:00 - Судова вакханалія: держава сім років не може продати інсуліновий завод "Індар"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Україна робить крок до створення суверенної AI-інфраструктури
21:00 - Новини 29 червня: повернення графіків відключень, підозра Тищенку та застава Галущенка
20:50 - Ірак тисне на ОПЕК заради більшої квоти після втрат від війни
20:25 - Москва перекинула новий газовоз на підсанкційний арктичний проєкт
19:55 - ЄС може зайти в зиму з найнижчими запасами газу за 15 років
19:25 - Спека змусила Францію знизити потужність атомних станцій
18:52 - Відключення світла повертають: графіки 30 червня діятимуть по всій Україні


Більше новин