Укрпошта відкрила передплату друкованої преси на 2021 рік

29.10.2020 18:18 | Міністерство інфраструктури України

29 Жовтня 2020, 14:50Укрпошта розпочала передплату газет і журналів на 2021 рік за електронними та друкованими каталогами. Це понад 3300 найпопулярніших видань: понад 1350 всеукраїнських газет і журналів, більше 1250 обласних й районних видань, майже 700 зарубіжних видань.
Оформити передплату можна до 16 грудня 2020 року на видання загальнодержавної сфери розповсюдження, на зарубіжні – до 3 грудня 2020 року. Дати завершення передплати на місцеві видання (обласні, міські, районні) визначаються відповідно до укладених договорів з редакціями цих газет та журналів. Цю інформацію можна уточнити у листонош чи у поштових відділеннях.
«Світ змінюється і вже декілька років поспіль онлайн-медіа зростають, а попит на друковану пресу, на жаль, знижується. Боротися із прогресом безглуздо, але надати комфортні умови для отримання послуг ми можемо. Тим більше, що по передплаті тільки на цей рік  Укрпошта доставить споживачам майже 240 млн. примірників друкованих медіа. Тому ми в Укрпошті концентруємося на якості та зручності для клієнта. У селах, де віддають перевагу друкованим медіа, запускаємо пересувні відділення, щоб наші клієнти швидко та надійно отримували пресу та інші послуги навіть у найвіддаленіших  куточках країни. А в містах, де люди звикли замовляти послуги через інтернет, пропонуємо користуватися онлайн-передплатою, що зручно і швидко. Обирайте улюблене видання та передплачуйте газети і журнали», - відзначив директор департаменту поштових послуг Сергій Гречко.
Оформити передплату на 2021 рік можна у всіх понад 11 000 поштових відділеннях або через листоношу.
Крім того, під час карантину зручно та безпечно оформити передплату онлайн. На сайті компанії за 3-5 хвилин можна із переліку обрати загальноукраїнське, місцеве чи зарубіжне видання та оплатити платіжною карткою вартість його передплати. Для зручності користувачів на сайті пошук видань можна здійснити за назвою та індексом, а також за їх тематикою.
Передплата друкованих видань здійснюється відповідно до затверджених Міністерством інфраструктури тарифів.
Клієнти Укрпошти ще можуть долучитися до благодійної передплати дитячих видань на адресу будь-якого будинку-інтернату України в рамках проєкту «Відкрий дитині світ читання». Обрати дитячий заклад та необхідні видання можна через окремий каталог, що розміщується у відділеннях, а також на сайті Укрпошти. Передплативши дитяче видання на адресу дитячого будинку, споживачі автоматично стають учасниками розіграшу призів акції «Я люблю передплату».



Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, золото,
Злетіти вгору з душі
Все ж бажаю я

- Fin.Org.UA

Новини

19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)
16:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АЙС ЛОГІСТИК ГРУП” (Київська обл., Броварський р-н, Великодимерська т. г., селище Велика Димерка, вул. Броварська, 152)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, 69)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СОФТ ЕНЕРДЖІ» (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лікаря Парнети, буд. 16)
16:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Львівська обл., Шептицький (Червоноградський) р-н, селище Добротвір, вул. Промислова, 12)
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ГРАНУМ ПЛЮС» (Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Межиліска)
16:22 - Уряд планує вдвічі швидше закуповувати енергообладнання через спецфонд
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП БМР «СПЕЦКОМБІНАТ» (Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Київська, буд. 94 (проммайданчик №2)
16:21 - Прокуратура хоче повернути будівлю Головної пошти Львова у держвласність
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПІІ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» (м. Київ, Шевченківський р-н., просп. Берестейський, 32, літ «2Г»)
16:20 - Проєкт за 1,2 мільярда євро: ДТЕК збудує одну з найбільших вітроелектростанцій у Європі


Більше новин