Мінекономіки пропонує учасникам зернового ринку напрацювати спільний та компромісний Меморандум щодо виконання форвардних контрактів

29.10.2020 14:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

28 жовтня відбулася нарада з учасниками зернового ринку за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка, заступника Міністра Тараса Висоцького, представників профільних асоціацій, Торгово-промислової палати України і народних депутатів. Зустріч стала черговим етапом відкритого діалогу між усіма стейкхолдерами ринку для обговорення і напрацювання найбільш оптимального механізму уникнення можливих спорів пов’язаних з виконанням форвардних контрактів. «Збереження балансу і стабільності у відносинах між виробниками, трейдерами і переробниками, а також вирішення спірних моментів є важливим завданням для нас.
У таких ситуаціях Міністерство виступає як відкрита платформа, на якій спільно з усіма сторонами ми маємо шукати взаємовигідний формат врегулювання складних ситуації, зокрема, й щодо форвардних контрактів.
І одним з таких форматів може стати Меморандум, адже практика використання подібних документів вже показала свою дієвість”, - зазначив Ігор Петрашко. Він наголосив, що Меморандум - це не зобов’язуючий документ, але це важливий орієнтир руху для його учасників. Міністр закликав усіх представників активно включитися в процес напрацювання спільного і взаємовигідного Меморандуму, який би максимально враховував інтереси всіх сторін. Зі свого боку, представники ринку подякували Міністерству за якісний діалог, можливість дискусій та спільних напрацювань, а також відмітили успішне дотримання умов по зерновому Меморандуму, зокрема, щодо безперебійного постачання зерна та сільськогосподарської продукції на експорт у період коронакризи. Продовження діалогу та представлення проміжних напрацювань відбудеться у понеділок, 2 листопада.
Також для більш ширшого розуміння ситуації до наступної зустрічі будуть запрошені виробники, які безпосередньо постраждали внаслідок несприятливих погодних умов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:25 - московіяни заявляють про атаку на інфраструктуру "Турецького потоку"
17:10 - МЕА вивільнить найбільші в історії нафтові резерви
17:00 - Компанія "Горизонти" купила у ексдепутата Мірошніченка збиткову фірму – ЗМІ
16:59 - Майже 44: курс долара оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - Ощадбанк запускає пілотний проєкт фінансової інклюзії для громад без банківських відділень
16:45 - Стало відомо, коли в закладах Києва запрацюють літні майданчики
16:34 - Корецький пояснив, чому московія атакує трубопровід на півдні України
16:30 - Як слід оцінювати наглядові ради
16:30 - Частина енергообладнання з німецьких станцій вже підготовлена до відправки в Україну – Шмигаль
16:18 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в лютому 2026 року
16:10 - Іран закликав світ готуватися до ціни у $200 за барель нафти
16:03 - УЗ найняла юристів для реструктуризації боргів на $1 мільярд часів Януковича
16:01 - Ключові рішення НКЦПФР від 11.03.2026
15:55 - На Дніпропетровщині 4 дні долали пожежу на об'єкті інфраструктури після атаки московія
15:50 - У районі Ормузької протоки обстріляли три судна
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.03.2026
15:21 - "Під ключ": "Укрнафта" заявила про повний цикл сервісу для свердловин
15:12 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо захисту комерційних таємниць»
15:10 - Бюро економічної безпеки попередило про розсилку фейкових електронних листів


Більше новин