Фонд гарантирования вкладов сократил выплаты кредиторам банков в сентябре на 27%

29.10.2020 11:30 | Укррудпром

10:50 29 октября 2020 года

Кредиторам неплатежеспособных банков в сентябре 2020 года были погашены требования на общую сумму 301,4 млн грн, что на 27% меньше, чем в августе этого года. Об этом говорится в сообщении Фонда гарантирования вкладов физлиц.

Согласно сообщению, в прошлом месяце на погашение требований Фонда гарантирования, которые возникли в том числе из-за покрытия расходов на выплату гарантированного возмещения, вкладчикам в пределах 200 тыс. грн (третьей очереди) было выплачено 48 млн грн.

Кроме того, вкладчикам-физлицам свыше гарантированной суммы (200 тыс. грн; четвертой очереди) было погашено 47,7 млн грн и юрлицам, которые не являются связанными с банками лицами (седьмой очереди), — 193,1 млн грн.

По данным Фонда, на внеочередное удовлетворение требований Нацбанка Украины как обеспеченного кредитора (вторая очередь) в сентябре было направлено 192,4 млн грн, в частности, “Имексбанк” выплатил 173,4 млн грн, а “Дельта Банк” — 19 млн грн.

Согласно сообщению, кредиторы неплатежеспособных банков за девять месяцев 2020 года получили 6,79 млрд грн, из которых 3,84 млрд грн были выплачены обеспеченным кредиторам (в том числе 3,71 млрд грн — НБУ).

По данным Фонда, в целом по состоянию на 1 октября 2020 года общая сумма удовлетворенных за все время требований кредиторов неплатежеспособных банков составила 51,46 млрд грн, в том числе 15,34 млрд грн было направлено на выплату обеспеченным кредиторам (14,12 млрд грн — НБУ).

Фонд гарантирования добавил, что по состоянию на начало октября он подал 58 исков по 42 банкам к 743 ответчикам, уточнив, что общая сумма исковых требований составляет 98,44 млрд грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Investors watch, hope and wait
A risky game played

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?
14:54 - До уваги платників екологічного податку!
14:53 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав суми неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди (в т.ч. за рішенням суду) за невиконання договорів: чи є дохід?
14:51 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. № 20-ОПП у разі зміни прізвища?
14:51 - Які документи необхідно подати до контролюючих органів у разі виникнення змін в облікових даних СГ?
14:49 - ФОП – платник єдиного податку придбаває сільськогосподарську продукцію у фізичної особи: як оформити?
14:48 - Транспортний податок: від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 6,8 млн гривень
14:46 - Дніпропетровщина: за видобування нафти платники рентної плати сплатили до місцевих бюджетів понад 2,3 млн гривень
14:45 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДФО до загального фонду держбюджету перевищили 8,0 млрд гривень
14:42 - Дніпропетровщина: про ветеранське підприємництво, безбар’єрність та податкові сервіси під час зустрічі з платниками Славгородської громади
14:41 - Податківці Дніпропетровщини – про ризики «дроблення бізнесу» та чесну конкуренцію
14:40 - ВПО можуть отримати податкову знижку за витрати на оренду житла: які документи необхідні
14:39 - Леся Карнаух: Громади мають активніше працювати над розширенням бази оподаткування – це додаткові ресурси для розвитку
14:35 - Світ може зіткнутися з хвилею продовольчої інфляції – FAO
14:00 - Норвегія надала двом регіонам України енергетичне обладнання
14:00 - Коли в Україні з’явиться регулювання віртуальних активів?
14:00 - PUMA оцінила втрати внаслідок знищення Росією її складських запасів
13:55 - Іран збереже широкий контроль над Ормузькою протокою за угодою з Оманом – ЗМІ
13:36 - На повернення світла херсонцям знадобиться кілька днів – голова ОВА
13:10 - Британці ухвалили новий пакет санкцій проти московії: хто потрапив до нього
13:02 - Алекс Кім, SVT Products GmbH: Задача сучасної пожежної безпеки – зберегти працездатність об’єкта


Більше новин