Кабмин включил в тариф на вывоз отходов расходы на премии для сотрудников мусорных компаний

29.10.2020 09:42 | Укррудпром

09:20 29 октября 2020 года

Кабинет министров на заседании в среду, 28 октября, принял постановление о внесении изменений в Порядок формирования тарифов на услуги по обращению с бытовыми отходами. Об этом сообщает пресс-служба Министерства развития общин и территорий.

Среди прочего, эти изменения определяют четкий механизм установления тарифа на оказание услуг по обращению с бытовыми отходами с учетом объема бытовых отходов, который поступает на переработку, а какой — на захоронение.

“При установлении тарифов на услугу по обращению с бытовыми отходами потребители платят как за переработку, так и за захоронение всего объема бытовых отходов, который образуется в населенном пункте, без учета объема. Отныне при установлении тарифа на эти услуги будут учитываться объемы вывоза, переработки и захоронения бытовых отходов”, — отметил министр развития общин и территорий Алексей Чернышев.

Кроме того, перечень операций обращения с бытовыми отходами дополняется операциями сортировки и удаления.

Как пояснили в Минрегионе, в Украине в 29 населенных пунктах работают 35 мусоросортировочных линий. Однако в перечне операций обращения с бытовыми отходами отсутствует операция сортировки.

Также проектом постановления регулируется вопрос в части расчета затрат по оплате труда работников, работающих на предприятиях, предоставляющих услуги по обращению с бытовыми отходами.

Согласно пояснительной записке к документу, в тариф включены, кроме расходов на оплату труда производственного персонала, также расходы на выплату дополнительной зарплаты, надбавок, компенсаций, премий, а также другие поощрительные и компенсационные выплаты, которые не предусмотрены законодательством.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

14:52 - За скільки днів до закінчення дії кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, користувач може повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом On-line?
14:50 - Суб’єкт господарювання своєчасно не сплачує розстрочені суми податкового боргу (грошових зобов’язань): відповідальність
14:49 - Як платнику отримати довідку про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску?
14:40 - До уваги нотаріусів!
14:33 - Фізична особа отримала ППР, але змінила місце проживання та подала до контролюючого органу Заяву за ф. № 5ДР: куди сплатити ПДФО у вигляді МПЗ
14:31 - Як оподатковується дохід, отриманий від першого продажу земельної ділянки, яка набута у спадщину, але перевищує норми безоплатної передачі?
14:30 - Про стягнення податкового боргу з фізичних осіб
14:25 - Спеціальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровської області отримав понад 1,2 млрд грн платежів
14:23 - Внесок до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні – понад 4,1 млрд гривень
14:22 - Діалог податкової Дніпропетровщини з громадами області про належне наповнення місцевих бюджетів
14:21 - Тисячі щодня: у Приватбанку розповіли про боротьбу з масштабними кібератаками
14:20 - Податок на нерухомість: українці у січні сплатили до бюджету 1,7 млрд гривень
14:19 - Витяг про нормативну грошову оцінку: у яких випадках його подають до податкової
13:58 - Уряд визначив основні заходи для посилення енергостійкості України
13:55 - "Укрпошта" почала тестувати екзоскелети
13:40 - Бельгія передала Києву чотири генератори
13:31 - Головний московитський автовиробник заявив про найгірші часи на ринку за 20 років
13:30 - Кредитній спілці відкликано ліцензію
13:25 - В Ізмаїлі на Одещині ворожий обстріл пошкодив будівлю податкової
13:23 - "СвітлоДІМ": уряд спростив процедури отримання допомоги
13:00 - Інвестиції в паркомісця: сучасний формат пасивного доходу, що стає трендом
12:55 - США пригальмували продаж активів "Лукойлу", щоб тиснути на московія в переговорах
12:46 - Незадекларований будинок: екскерівнику Держлікслужби оголосили підозру
12:45 - У НАБУ назвали умову, за якої платники "відкатів" у справі Міндіча уникнуть кари
12:35 - Стало відомо, коли українці отримають виплати "Національного кешбеку" за грудень
12:30 - Чи можна жити без банку?
12:25 - Свириденко розповіла, чи чекати на "фінансову трагедію" в квітні
12:14 - "Підходимо до больової точки": Міноборони запевняє, що активно тиснутиме на "тіньовий флот"
11:35 - Після обстрілів частина громад в 5 областях залишається без світла
11:29 - московія знову атакувала портову інфраструктуру на Одещині: які наслідки


Більше новин