Уряд підтримав децентралізацію повноважень в організації пасажирських автоперевезень, - Владислав Криклій

28.10.2020 22:06 | Міністерство інфраструктури України

28 Жовтня 2020, 16:02Сьогодні, 28 жовтня, на своєму засіданні Уряд схвалив законопроєкт “Про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про автомобільний транспорт”, що передбачають передачу повноважень щодо організації пасажирських автоперевезень від райдержадміністрацій до облдержадміністрацій або об’єднаних територіальних громад (ОТГ).
Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Реформа децентралізації в Україні вже довела свою ефективність і Україна надалі продовжує рухатись цим шляхом. Важлива зміна для транспорту у цьому ключі – передача від райдержадміністрацій до облдержадміністрацій повноважень щодо організації пасажирських перевезень за внутрішньообласними маршрутами, які виходять за межі територій громад. Разом з тим, на автобусних міських та приміських маршрутах, які проходять між населеними пунктами в межах однієї ОТГ, рішення будуть приймати виконавчі органи місцевих рад ОТГ. Ці зміни закладені в статтю 7 чинного Закону України “Про автомобільний транспорт”, які сьогодні схвалено на Уряді. Очікуємо, що депутати також підтримають це рішення”, - зазначив Владислав Криклій.

Разом з тим, повноваження щодо організації перевезень пасажирів на міжнародних та міжобласних автобусних маршрутах залишатимуться за Мінінфраструктури, а на приміських внутрішньообласних маршрутах – за облдержадміністраціями.

Рішення щодо організації автобусних маршрутів, які проходять в межах населеного пункту, надалі прийматимуть виконавчі органи місцевих рад, а щодо автобусного маршруту прямого сполучення Київ-МА «Бориспіль» – Київська міська державна адміністрація.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls run wild with glee
Investors riding the wave
But when will it end?

- Fin.Org.UA

Новини

11:26 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
11:23 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
11:22 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
11:21 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
11:19 - Особливості нарахування, утримання та сплати (перерахування) військового збору деякими категоріями платників
11:18 - До уваги роботодавців!
11:18 - Про заповнення заяв за ф. № 1-ОПП, ф. № 1-ОПН та ф. № 5-ОПП у паперовому вигляді, якщо платник подає їх особисто або направляє поштовим відправленням
11:13 - Щодо зарахування в ІКП від’ємного значення з ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у разі відсутності податкового боргу з ПДВ
11:12 - До уваги платників податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи з окремими кодами ЄДРПОУ!
11:11 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
11:10 - Податковий супровід для грантоотримувачів – міжвідомча взаємодія ДПС та Центру зайнятості
11:08 - Дніпропетровщина: за 4 місяці платникам податків надано 1 663 усних консультацій з питань отримання ЕДП
10:58 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
10:57 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
10:53 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
10:50 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
10:47 - Від військового збору до звітності ФОП: що варто знати кожному платнику
10:46 - Черговий тиждень інформаційної підтримки платників Дніпропетровщини шляхом відкритого діалогу
10:45 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини: індивідуальний і комплексний підхід до кожного звернення
10:44 - Онлайн-продажі та застосування РРО/ПРРО: вимоги законодавства, які необхідно враховувати суб’єктам господарювання
10:43 - Індивідуальна податкова консультація: правила та порядок оформлення
10:41 - Позиція Верховного Суду: документи про товарні запаси мають бути надані на початку перевірки
10:35 - Чотири області частково без світла після атак московія, споживання електроенергії продовжує зменшуватись
10:25 - У Москві перед 9 травня почали обмежувати мобільний інтернет – BBC
10:00 - Україна приєдналася до Комітету ОЕСР з питань політики захисту довкілля
09:50 - Нафта відреагувала на те, як США послаблюють контроль Ірану над Ормузом
09:30 - ІТАК – лідер у виробництві гнучкого пакування в Україні
09:30 - московія продовжує масовано атакувати об'єкти "Нафтогазу": 5 загиблих та 37 поранених
09:05 - Ворог атакував "Укрзалізницю" в трьох областях: пошкоджено вагони та електровоз
08:30 - Які податки платять біженці


Більше новин