У Держенергоефективності та Держенергонагляді посилять цифровий розвиток

28.10.2020 19:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні на засіданні Уряду схвалено рішення, завдяки якому буде посилено цифровий розвиток у Держенергоефективності та Держенергонагляді. Відповідно до прийнятих постанов, у кожному з цих органів один із заступників керівника відповідатиме за цифровізацію. Держенергоефективності у своїй діяльності обробляє значну кількість інформації та має суттєве цифрове навантаження, зокрема: •         веде реєстр альтернативних видів палива, •         формує та веде базу даних енергетичних сертифікатів, базу даних атестованих енергоаудиторів та фахівців з обстеження інженерних систем, •         обробляє інформацію, необхідну для розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з природного газу; •         надає адміністративні послуги; •         обробляє зведені реєстри позичальників, які мають право на отримання відшкодування «теплих кредитів», та багато іншого. Цифровізація різних напрямів роботи полегшить доступ споживачів до необхідної інформації та прискорить впровадження проектів у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики у цілому. Держенергонагляд також оперує значними масивами інформації, зокрема: •         веде переліки учасників ринку, нагляд за діяльністю яких відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» здійснює Держенергонагляд; •         веде переліки суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, нагляд за діяльністю яких відповідно до Закону України «Про теплопостачання» здійснює Держенергонагляд; •         формує та обробляє електронну базу результатів проведення заходів з державного енергетичного нагляду; •         веде облік актів готовності до ОЗП та опалювального періоду суб’єктів електроенергетики та  суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, а також  Актів щодо підтвердження факту відсутності газифікації природним газом та відсутності або нефункціонування систем централізованого теплопостачання в багатоквартирних будинках; •         обробляє інформацію, необхідну для забезпечення постійного моніторингу та інформування Міненерго щодо стану справ з розрахунками за електричну енергію тощо. У Держенергонагляді визначають такі основні напрями цифрового розвитку електро- та теплової галузей: •         запровадження інноваційних технологій у системі управління енергетичними об’єктами; •         впровадження нових технологій захисту від кіберзлочинців; •         розбудова енергетичної ІТ-інфраструктури; •         створення цифрових платформ та галузевих рішень, відкритих даних.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестуй у розвиток,
Українського ринку знай,
Ти допоможеш йому.

- Fin.Org.UA

Новини

16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
15:45 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
15:45 - На Закарпатті у індустріальному парку почали будувати новий завод
15:43 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
15:42 - Подання податкової декларації з туристичного збору податковим агентом
15:41 - В які строки підзвітна особа подає Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?
15:39 - З якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку, у разі передачі в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду?
15:38 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.03.2026
15:17 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
15:16 - Понад 7,4 млрд грн плати за землю вже надійшло до місцевих бюджетів
15:15 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
15:15 - Син екснардепа Іванющенка має елітну нерухомість у Дубаї – ЗМІ
15:13 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
15:12 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
15:09 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
15:07 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
15:06 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
15:05 - Після відключень інтернету в Москві зросли продажі пейджерів та паперових мап
15:00 - Інфраструктура ринків капіталу: НКЦПФР представила концепцію нового закону і обговорила її з ринком
14:56 - У "Київавтодорі" провели обшуки
14:37 - У Раді створили робочу групу для розв’язання проблем підприємств гірничодобувної галузі
14:24 - Декларування – 2026: строки сплати податкових зобов’язань
14:11 - Податковий календар на 16 березня 2026 року
14:10 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля платники Дніпропетровщини спрямували понад 47,4 млн гривень


Більше новин