На ринку «7 кілометр» в Одесі податкова міліція спільно з СБУ вилучила понад 20 автомобільних фур контрабандної тканини

28.10.2020 19:42 | Державна фіскальна служба України

Податковою міліцією Офісу великих платників податків ДФС спільно зі Службою безпеки України під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) одним з підприємств міста Запоріжжя.
Встановлено, що службові особи зазначеного підприємства, при взаємовідносинах з підприємствами з ознаками «фіктивності» та «транзитності», ухилились від сплати податку на додану вартість на загальну суму в понад 139 млн гривень. Невстановлені на даний час особи – власники фіктивних фірм, які були задіяні в злочинній схемі, надавали послуги з отримання податкової вигоди з метою штучного формування податкового кредиту з ПДВ, переведення коштів в готівку та займались реалізацією незаконно ввезених на територію України товарів без сплати податків.
Зокрема, вказаними особами був налагоджений механізм реалізації продукції через низку складів та магазинів, розташованих на території Одеської та Київської областей. Виробником, відправником та постачальником цих товарів значились підприємства з Китайської народної республіки.
На підставі ухвал Шевченківського районного суду м. Києва, 27.10.2020 року було розпочато низку обшуків за місцями розташування офісних та складських приміщень, що знаходяться в на території Одеської, Київської та Запорізької областей, а також в помешканнях осіб, причетних до вчення кримінального правопорушення.
За попередніми даними вилучено щонайменше 20 фур тюлевої тканини без наявності первинних документів. Обшуки відбувались з дотриманням норм Кримінального процесуального кодексу та у присутності понятих.
Наразі слідчі дії тривають.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors beware
Financial markets can be cruel
Risk and reward dance

- Fin.Org.UA

Новини

16:55 - Світовий банк розширює проєкт з відновлення теплопостачання в Україні
16:00 - Гонконг став "тихою гаванню" для підсанкційних товарів – ЗМІ
14:57 - Українські інженери визначили на станціях у ЄС обладнання для України
13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
13:00 - Держава посилила підтримку індустріальних парків, інфраструктура яких зазнала пошкоджень внаслідок збройної агресії
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році


Більше новин