З нагоди 76-ої річниці визволення України від нацистських загарбників Олег Немчінов вшанував пам'ять всіх, хто боровся проти агресора

28.10.2020 13:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні з нагоди 76-ої річниці визволення України від нацистських загарбників від імені Уряду України Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов вшанував пам"ять всіх, хто боровся проти агресора.
Церемонія покладання квітів відбулась біля Меморіалу Вічної Слави, що знаходиться у парку Вічної Слави. «Боротьба за свободу проти іноземного агресора є святим обов"язком кожного представника народу, над яким нависла загроза поневолення.
Особливо актуально пам’ятати досвід попередніх поколінь у сьогоденні, адже наша країна так потребує миру», - зазначив Олег Немчінов. Під час Другої світової війни вигнання нацистів з українських територій стало можливим завдяки масовій участі українців у лавах як радянських військ (разом понад 3 млн.
солдат-українців), так і національного підпілля (близько 100 тис.
вояків). Український вимір Другої світової війни – це боротьба на всіх фронтах воєнних дій: не тільки на Східному фронті, а й у лавах руху опору інших країн, арміях союзників, що воювали в Італії і Франції, на Далекому Сході та на Тихоокеанському театрі воєнних дій.
Вигнання нацистів з України стало можливим лише завдяки об’єднанню зусиль всієї антигітлерівської коаліції та визвольних антинацистських рухів.
Ми маємо пам’ятати кожного! Проте вигнання нацистських поневолювачів не принесло Україні спокою та свободи, а обернулося поверненням комуністичного терору, масовими депортаціями, переслідуванням інакодумців.
Однак все ж таки це стало вагомим кроком до здобуття Україною Незалежності.
Досвід боротьби із нацизмом вчить, що війна завжди закінчується погано для агресора. «Кількість військових і цивільних жертв війни оцінюється істориками у 8 – 10 мільйонів українців.
700 міст, 28 тисяч сіл, 16 тисяч підприємств були пошкоджені або знищені внаслідок боїв і каральних дій окупантів.
Давайте сьогодні всі вшануємо тих, завдяки кому ми живемо в Незалежній Україні та будуємо своє демократичне суспільство!» – звернувся Олег Немчінов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.03.2026
15:21 - Електронний кабінет: подання юридичною особою податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
15:20 - Отримання статусу неприбуткової організації: термін подання заяви за формою 1-РН
15:18 - Чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку відсотки за депозитом?
15:16 - Чи є підтвердженням достовірності реєстраційного номера дані про РНОКПП з ДРФО, внесені до е-паспорта або е-свідоцтва про народження?
15:13 - Фізична особа має декілька об’єктів житлової нерухомості, один з яких використовується з метою одержання доходу: чи є пільги з податку на нерухоме майно?
15:11 - Про право підпису податкової звітності особою, яка управляє спадщиною відповідно до укладено договору, за певних умов
15:09 - Порядок виправлення самостійно виявлених помилок у Податковій декларації з транспортного податку після граничного терміну її подання
15:08 - Визначення об’єкта оподаткування військовим збором для ФОП – платників єдиного податку першої, другої та четвертої групи
15:00 - До уваги платників ПДВ!
14:50 - Детінізація ювелірного ринку: третина підприємців звітує про такий обсяг виторгів, який навіть не покриває базові витрати бізнесу
14:46 - Податкова соціальна пільга: платник ПДФО має право на зменшення доходу у вигляді заробітної плати
14:44 - Доступ до публічної інформації: податківцями Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 47 запитів
14:42 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
14:40 - Звернення громадян: у січні – лютому поточного року до податкової служби Дніпропетровщини надійшло 206 заяв
14:32 - У Києві відкрили ще один ресторан McDonald’s
14:16 - "Нафтогаз" за 8 мільйонів євро найняв радників щодо кредитів за газ
14:10 - Справа "Мідас": чи є шанс повернути вкрадене?
13:55 - Оборудки на облаштуванні пляжів у Києві: судитимуть директора комунального підприємства
13:53 - Дніпропетровщина: платники рентної плати поповнили місцеві бюджети майже на 551,0 млн гривень
13:51 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 2,0 млн грн частини чистого прибутку
13:49 - Військовий збір: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 35 %
13:48 - Контроль за обігом підакцизних товарів: заходи податківців Дніпропетровщини
13:46 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
13:45 - Консультаційний центр: майданчик для обговорення актуальних питань
13:41 - Майже 220 млн грн акцизного податку надійшло від платників Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів протягом двох місяців цього року
13:40 - 6 березня стартує прийом заяв на виплату 20 тисяч гривень для ліквідаторів наслідків атак московія
13:40 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
13:38 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС
13:31 - Мінекономіки повідомило, за якими критеріями визначатимуть зони ризикованого землеробства


Більше новин