Про можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності посадових осіб структурних підрозділів ДПС повідомте на «Пульс»!

28.10.2020 08:04 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДПС та її територіальних органів (далі – Інформація).
У період карантину Заявники можуть надати Інформацію за номером телефону Контакт-центру ДПС 0800-501-007, з 08 год. 00 хв. – до 18 год.00 хв. (крім, вихідних і святкових днів) обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та з 18 год. 00 хв. – до 08 год. 00 хв. (також у вихідні і святкові дні) скориставшись послугою «Залиште запитання – ми Вам зателефонуємо» і на електронну пошту idd@tax.gov.ua.
При наданні Інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (найменування підприємства, установи, організації, суб’єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім’я, по батькові та посаду працівника органу ДПС, з яким пов’язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги. Якщо Заявник не бажає називати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання/реєстрації, Інформація реєструється як анонімна.
У разі звернення представника Заявника обов’язково надаються відомості стосовно його повноважень здійснювати представництво законних інтересів та ведення справ Заявника, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Якщо представник Заявника не надає такі дані, Інформація на сервіс «Пульс» не приймається.
Про результати розгляду Інформації клієнти повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.
Не повідомляються Заявникам результати розгляду анонімної Інформації та повідомлень про наявність на офіційному вебпорталі/субсайтах ДПС недостовірної/застарілої інформації; методологічних чи технічних проблем в роботі електронних сервісів чи систем; відомості що надходить до ІДД ДПС електронною поштою щодо мінімізації сплати податків, зборів, єдиного внеску.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок - молодий і новий,
Але він швидко розвивається.
Тут можна знайти шлях до багатства,
Але і ризиків тут багато є.

- Fin.Org.UA

Новини

12:42 - Продаж одного легкового автотранспорту на рік: без податків і звітності
12:40 - Команда ДПС та бізнес Черкащини обговорили дроблення бізнесу, ПДВ та ризикові операції
12:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:12 - Команда ДПС та бізнес Черкащини обговорили дроблення бізнесу, ПДВ та ризикові операції
11:45 - Два місяці 2026 року "з'їли" дві третини торішнього зростання ВВП України
11:27 - "Укрпошта" сплатила штраф НБУ, але оскаржуватиме його у суді
11:15 - Щодня – мільйони: у Мінекономіки назвали ціну кешбеку на пальне для бюджету
11:15 - Російська атака пошкодила інфраструктуру в Кривому Розі
11:13 - Понад 80% кредитних заявок ММСБ в Ощадбанку отримують позитивне рішення
11:02 - У Києві прокуратура не дала побудувати котеджне містечко біля річки
11:00 - Дайджест НКЦПФР: динаміка торгів цінними паперами — лютий 2026
10:40 - московія атакувала підприємство на Полтавщині: тисячі без газу
10:20 - Україна ризикує залишитися без грошей на війну вже до червня
10:10 - Внаслідок атак московія є знеструмлення у двох областях України
09:50 - Необгрунтовані активи: у посадовця Держпродспоживслужби можуть конфіскувати 2,5 мільйона гривень
09:20 - Якщо війна в Ірані затягнеться до червня, нафта буде по 200 доларів за барель – аналітики
09:10 - Нафта відреагувала на продовження Трампом паузи в ударах по енергетиці Ірану
08:30 - Якою має бути модель участі ветеранського бізнесу в державних закупівлях?
08:00 - Убивча торгівля: як ЄС і США фінансують війну московії проти України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 26 березня: дрони зупинили один із найбільших російських НПЗ, атака на енергооб'єкти
20:45 - Бренд солодощів з України роками платив жінці, яка очолила фабрику в "ДНР" – Bihus.info
20:20 - Саудити побачили у війні з Іраном загрозу гіршу за наслідки пандемії коронавірусу
19:50 - Азія "шикується в чергу" по російську нафту – Reuters
19:20 - Трамп натякнув на новий крок проти Ірану – забрати його нафту
18:50 - московія продала українське золоте родовище на окупованій Луганщині
18:44 - Кулеба розповів, як Корея допомагає у відбудові України
18:31 - 27 березня світло знову буде у всієї країни
18:19 - Валентина Москаленко та представники Міжнародної організації праці обговорили співпрацю у сфері посилення кадрового потенціалу енергетичного сектору України
18:10 - Банк не надав адвокатам клієнтки monobank експертизу про прапор московія – ЗМІ


Більше новин