Дніпровські податківці вкотре зупинили розповсюдження схемного податкового кредиту

28.10.2020 08:03 | Fin.Org.Ua

Фахівцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області в черговий раз упереджено реалізацію фіктивного податкового кредиту.
Групою пов’язаних підприємств – оптових постачальників деталей та приладдя для автотранспортних засобів було розповсюджено фіктивний податковий кредит, сформований за рахунок придбання імпортних запасних частин для легкових автомобілів.
Так, зміст схеми зводився до того, що підприємства начебто придбавали у суб’єктів господарювання – імпортерів запчастини для легкових автомобілів, які у подальшому реалізовувались по ланцюгу як запчастини для вантажної (спеціалізованої) техніки без зміни УКТ ЗЕД, що призвело до утворення та розповсюдження фіктивного податкового кредиту на суму понад 11 млн гривень.
У результаті проведених заходів фахівцями ГУ ДПС у Дніпропетровській області припинено реалізацію фіктивного податкового кредиту шляхом внесення даних підприємств до переліку ризикових відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

14:53 - Чи може нерезидент зменшити дохід від продажу (обміну) нерухомого майна на витрати, понесені на його придбання?
14:51 - До уваги платників акцизного податку!
14:49 - Яка особа визнається контролюючою особою з числа юридичних осіб з метою подання Звіту про контрольовані іноземні компанії (КІК)?
14:48 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів?
14:45 - Платникам, у яких виник податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
14:35 - Отримання відомостей про доходи: алгоритм дій платника
14:34 - Екологічний податок: до загального фонду держбюджету платниками Дніпропетровщини спрямовано майже 67,5 млн гривень
14:33 - За використаних водних біоресурсів платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,4 млн рентної плати
14:32 - Бізнес-адаптація: на Дніпропетровщині кількість платників, які знаходяться на податковому обліку, зросла на понад 9,5 тисяч осіб
14:31 - Податківці Дніпропетровщини: формуємо чесне конкурентне середовище без штучного розподілу бізнесу
14:28 - «Декларування – 2026 триває!»
14:27 - Податкова Дніпропетровщини та Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці посилюють взаємодію
14:24 - До бюджету надійшло 28,6 млрд грн військового збору: надходження зросли майже на третину
14:23 - TAX Control: з початку року надійшло понад 150 повідомлень про порушення
14:21 - В Україні зросли ціни на дизпальне
14:15 - Визнання помилки не звільняє від відповідальності – омбудсман про скандал довкола клієнтки monobank
13:55 - Bolt відкрив сезон електросамокатів у 12 містах України
13:50 - Українські виробники ягід та овочів зможуть отримати гранти до 150 тисяч доларів
13:40 - Для відновлення доріг після зими потрібен ще один ремонтний бюджет 2026 року – Сухомлин
13:39 - В Нацбанку назвали топтрійку благодійних фондів України
13:30 - Російська атака спричинила транскордонне забруднення Дністра
12:55 - Екстрений номер 112 в Україні: ЄІБ дає кредит на створення системи
12:45 - В роботі Telegram стався збій
12:36 - На пункті пропуску "Краківець – Корчова" можливі затримки через ремонт дороги
12:30 - Як китайські інвертори, панелі та батареї перекроїли український ринок енергонезалежності
12:10 - Аналітики підрахували, наскільки зросли витрати українських фермерів через кризу на Сході
11:55 - Ф’ючерси США падають через новий стрибок нафти
11:38 - Середньоденні виторги через реєстратори зростають – податкова
11:30 - Кешбек на пальне та доплати для пенсіонерів: Зеленський анонсував нові програми
11:26 - Коломойський і Боголюбов подали апеляцію на рішення Лондонського суду щодо Привату


Більше новин