З Фонду боротьби з COVID-19 уже витрачено 52% коштів від загальної суми

27.10.2020 14:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Станом на 23 жовтня 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 витрачено 34,1 млрд грн з 66 млрд грн.
Це становить 52% від загальної суми. На сферу охорони здоров’я використано  5,8 млрд грн із передбачених 16,3 млрд грн або 35%.
Зокрема, на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень витрачено 21 млн грн (виділено 100 млн грн); на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних працівників витрачено 624 млн грн з передбачених 2,9 млрд грн.
На субвенцію місцевим бюджетам для забезпечення лікарень киснем спрямовано 571 млн грн.
Також на підвищення надбавок і доплат медичним працівникам витрачено 2,7 млрд грн з передбачених 6 млрд грн.
Кошти, виділені на придбання обладнання для приймальних відділень опорних лікарень, поки не використовувались. У сфері соціального захисту використано 9,3 млрд грн (89%) з передбачених 10,4 млрд грн. На забезпечення правопорядку використано 2,4 млрд грн з 2,7 млрд грн (91%). На будівництво і ремонт доріг використано 16,3 млрд грн (47%) з виділених 35 млрд гривень.
На державну підтримку сфери культури, туризму та креативних індустрій передбачено 1 млрд грн, із яких наразі використано лише 6 млн гривень. На відновлення видатків, які були скорочені при створенні Фонду, передбачено 524 млн грн, із яких наразі використано 165 млн грн або 31%. Детальна інформація про використання коштів Фонду боротьби з COVID-19 наведена на дашборді. Наша мета - забезпечити ефективний розподіл коштів Фонду боротьби з COVID-19 та інших бюджетних коштів і забезпечити максимальний контроль за їх цільовим  використанням.
Тому Держаудитслужба здійснює безперервний контроль за коштами, що спрямовуються в межах Фонду. Нагадуємо, що на сайті Міністерства фінансів створено спеціальний розділ, який містить актуальну інформацію щодо видатків коштів Фонду у зручному форматі та посилання на чинні нормативно-правові документи щодо діяльності Фонду.
Ознайомитись із ним також можна за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші течуть рікою,
На фінансовому ринку,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:10 - Фермери працюють у мінус, а молочка в магазині не дешевшає. Хто забирає різницю?
15:02 - Cтраховики наростили активи та прибуток, а фінансові компанії відновили довоєнний обсяг послуг – Огляд небанківського фінансового сектору
15:00 - Тарас Висоцький: Державна підтримка аграріїв під час посівної – кредити, безпека та розмінування
14:55 - Огляд небанківського фінансового сектору, березень 2026 року
14:52 - Сектор організаційно-аналітичного забезпечення роботи заступника Міністра
14:46 - Федоров розповів про створення перших приватних підрозділів ППО
14:35 - Уряд оновив програму підтримки енергонезалежності осель українців
14:31 - Жертва стрибка цін на дизпальне: у Нідерландах простоює 50% рибальського флоту
14:27 - Сербія домовилася з Росією про продовження імпорту газу
14:15 - Ще одна східноазійська країна імпортувала російські нафтопродукти
14:05 - Балтика перетворилася для московії на зону високого ризику – Міноборони
14:00 - Чому земельна децентралізація стала успішною
14:00 - Євроінтеграція у сфері довкілля: практичні кроки виконання розділу 27 у межах кластеру «Зелений порядок денний»
13:56 - Google відкриває реєстрацію на безплатну програму про створення ШІ-агентів для бізнесу
13:51 - Леся Карнаух: ДПС спільно з Мінцифри планують запустити в Дії низку нових податкових сервісів


Більше новин