80 нових рятувальних машин передано ДСНС для ліквідації наслідків ДТП, - Мінінфраструктури

27.10.2020 14:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 27 жовтня, за участі Міністра інфраструктури Владислава Криклія Державній службі України з надзвичайних ситуацій було передано 80 нових аварійно-рятувальних машин легкого типу вартістю майже 280 млн грн, призначених для проведення першочергових рятувальних робіт і ліквідації наслідків ДТП. Передача відбулася в рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.
Участь у заході також взяли голова Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирило Хом’яков та голова ДСНС Микола Чечоткін. “Для рятувальників, які працюють на місці ДТП, вкрай важливо вчасно забезпечити пошук постраждалих та надання їм домедичної допомоги за допомогою сучасної професійної техніки.
Якраз сьогодні ми передали 80 новеньких аварійно-рятувальних машин легкого типу для ДСНС, створених на базі Ford Ranger.
Вони обладнані найсучаснішим обладнанням відповідно до всіх європейських стандартів.
Розраховані до 5-х рятувальників і призначені для проведення першочергових рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, заходів з пошуку постраждалих і надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, - прокоментував передачу спецтехніки Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Зокрема, машини обладнані гідравлічним рятувальним обладнанням, системою стабілізації транспортних засобів, автомобільною радіостанцією, первинними засобами пожежогасіння на основі води та піни, бензопилою, навігатором з вбудованим відеореєстратором, планшетом з офлайн програмою схем легкових машин для використання під час ДТП, електролебідкою, мобільною освітлювальною установкою, комплектом дискової та шабельної пилок, а також комплектом пневматичних підйомних подушок. За словами Владислава Криклія, до кінця року відомство планує передати ДСНС ще 59 аналогічних автівок на суму понад 200 тис.
грн, а також 58 спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу вартістю близько 337 млн грн. Міністр також підкреслив, що створення системи ефективної та швидкої допомоги постраждалим під час ДТП є одним із ключових елементів нової Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року, яку нещодавно затвердив Уряд. “Коли трапляється ДТП, відлік йде на хвилини.
Саме оперативність служб у цих ситуаціях рятує людські життя.
За даними ВООЗ, 20% із тих, хто гине в аваріях на дорогах, могли б вижити, якби отримали невідкладну меддопомогу одразу на місці.
А проведені в перші години після травми протишокові заходи, знижують смертність ще в середньому на 25-30%”, - наголосив очільник Міністерства. У цьому ключі, нова Стратегія безпеки передбачає: - запровадження єдиної системи управління подоланням наслідків ДТП з чітким розподілом функцій; - впровадження системи екстреної допомоги за єдиним телефонним номером 112; - облаштування авто спеціальними приладами для автоматичної подачі сигналу у випадку ДТП; - удосконалення системи підготовки особового складу підрозділів Нацполіції, ДСНС тощо для надання постраждалим домедичної допомоги до приїзду швидкої; - використання гелікоптерів для екстреної допомоги постраждалим; - оновлення технічної бази. Нагадаємо, 21 жовтня на своєму засіданні Уряд затвердив нову Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року.
Її головна мета – знизити рівень смертності в Україні внаслідок ДТП у порівнянні з 2019 роком щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року.
Це, у свою чергу, дозволить вберегти тисячі людських життів щороку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Україна має великий потенціал,
Щоб зробити фінансовий ринок сильним.
Це можливо, якщо кожен буде грати
За правилами, що на ньому діють.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.03.2026
15:58 - Світу загрожує газова криза апокаліптичного масштабу – ЗМІ
15:49 - Геополітична невизначеність: Пишний пояснив здорожчання долара до більшості валют
15:35 - Леся Карнаух: Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів
15:17 - Індивідуальні види спорту: результати та прогнози
15:16 - На земельному фронті без змін: посівна кампанія 2026 року проходить без втрат
15:07 - Зростання цін на пальне може додати 0,45% до річної інфляції – НБУ
14:45 - "Лікувати" треба не МВФ, а політичну кризу в країні – Гетманцев
14:27 - Уряд порахував вартість планів стійкості всіх регіонів
14:15 - За утримання мосту Патона відповідає виключно громада Києва – Мінрозвитку
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки через вплив війни в Ірані на світові ціни на нафту
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:52 - Компанія DP World продала частку у контейнерному терміналі в Україні
13:39 - На Чорнобильській АЕС почали встановлювати сонячну електростанцію
13:21 - Дотримання платниками податків вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податкових платежів та єдиного внеску
13:20 - Індустріальний парк на Хмельниччині залучив першу іноземну інвестицію
13:19 - Заробітна плата особи з інвалідністю, яка працює у ФОПа, не перевищує розміру МЗП: нарахування єдиного внеску
13:17 - Чи може ФОП поточний рахунок, відкритий на фізичну особу, використовувати для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності?
13:16 - Яка інформація належить до публічної інформації та оприлюднюється контролюючими органами?
13:12 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску
13:09 - Чи повинні самозайняті особи, з метою звільнення від сплати єдиного внеску за себе, повідомляти контролюючі органи, що роботодавець сплатив за них страховий внесок?
13:05 - Верховний Суд відібрав у забудовника велику ділянку біля Львова
13:03 - Чи мають право контролюючі органи виступати ініціатором припинення юридичної особи, ФОП?
13:02 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:00 - Податковий календар на 20 березня 2026 року
13:00 - П’ять секретів успіху: як BROCARD утримує лідерство в складні часи
13:00 - Квитки на літаки подорожчають через війну в Ірані
12:58 - Рентна плата: за користування надрами надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли більш ніж у 3,5 рази
12:57 - Дніпропетровщина: надходження збору за місця для паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів від ФОПів зросли на понад 22%


Більше новин