Ігор Петрашко обговорив з аграрними асоціаціями питання зернового ринку та форвардних контрактів

27.10.2020 12:31 | Fin.Org.UA

26 жовтня, відбулася міжвідомча нарада під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, за участю заступників Міністра Тараса Висоцького і Тараса Качки із представниками аграрних асоціацій, Торгово-промислової палати України, народних депутатів з метою обговорення ситуації на зерновому ринку, виконання аграріями зобовʼязань за форвардними контрактами та питання документального підтвердження форс-мажорних обставин. 

Так, у обговоренні взяло участь близько сотні учасників, представники яких отримали змогу висловити свою думку щодо зазначених питань. Абсолютно всі учасники погодились на тому, що Україна повинна й надалі підтверджувати статус надійного гравця на міжнародних ринках сільгосппродукції та виконувати свої торговельні зобов’язання. Разом з тим, йшлося про напрацювання певних механізмів, які б в адресному порядку допомагали у виконанні форвардних контрактів саме тим сільгоспвиробникам, які постраждали від складних погодних умов і неврожаю. 

“Ми всі розуміємо і цінуємо той прогрес, який Україна зробила за останні 5-10 років з точки зору збільшення виробництва і обсягів експорту. І ми всі розуміємо, що зобов’язання за форвардними контрактами мають бути виконані. Однак ми маємо врахувати ту ситуацію, в якій опинилися аграрії внаслідок погодних умов. Тому ми закликаємо усіх до пошуку розумного та компромісного рішення в цій ситуації”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

На зустрічі було домовлено, що для представлення спільних та компромісних рішень асоціації мають надіслати свої пропозиції до міністерства протягом двох днів. Наступна нарада щодо напрацьованих рішень відбудеться 28 жовтня.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 26 січня: курс євро, ситуація в енергетиці
20:50 - Торік Україна експортувала два мільйона яєць
20:26 - Мінус мільярд доларів: Nestle, Danone фіксують збитки після знайденого токсину
20:00 - Акції золотодобувних компаній стрибнули разом із золотом
18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію
16:13 - Польща надала Києву 130 генераторів: Кличко розповів деталі
16:02 - Після реформи пенсіонерам не платитимуть менше 6 тисяч – Улютін
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - Денис Шмигаль: Незалежність від російських енергоресурсів - це насамперед про безпечну та сильну Європу


Більше новин