У Міндовкілля обговорюють Державну стратегію управління лісами

26.10.2020 21:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Вже скоро Україна отримає новий стратегічний документ, який визначатиме головні пріоритети розвитку лісового господарства на найближчі 15 років. У підготовленому Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України проекті Державної стратегії управління лісами України до 2035 року переглянуто застарілі підходи до ведення лісового господарства, які в умовах зміни клімату потребують невідкладних змін. Серед основних цілей стратегії: ефективне управління лісами; збереження біорізноманіття; адаптоване до кліматичних змін лісове господарство; популяризація професії лісівника; забезпечення фінансової стабільності лісової галузі; формування сприятливих умов для активізації розвитку деревообробної та суміжних галузей економіки України. За словами Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, в умовах кліматичних змін ліси мають надзвичайно важливу роль для подальшої екологічної, економічної та соціальної стабільності держави.
Впровадження заходів стратегії сприятиме забезпеченню природоохоронного та економічного потенціалу лісів, зменшенню їх деградації за рахунок збільшення площі та продуктивності, що в результаті покращить стан довкілля і якість життя громадян. Очікуємо, що у результаті реалізації Стратегії до 2035 року Україна матиме: лісистість території країни до 18 %; загальний запас лісів України до 2.5 млрд м3; збільшення рівня поглинання вуглекислого газу лісами України; збільшення продуктивності та стійкості лісів; зменшення площі лісових пожеж; 100% виявлення лісових пожеж на ранній стадії; оновлений парк протипожежної техніки та відновлення авіа патрулювання лісів; якісні лісові дороги; якісну підготовку кадрів для лісової галузі; популяризація використання лісів для туризму та рекреації; створення умов для залучення коштів бізнесу в розвиток туристичної інфраструктури в лісовій галузі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Маск прагне перетворити X на супердодаток: скоро з’явиться фінансова послуга
17:23 - У Харкові на тлі негоди зникло світло
17:13 - Президент розповів деталі першого траншу з 90 млрд євро від ЄС
16:08 - Глава OpenAI вибачився за те, що не повідомив поліції про підозрювану у стрілянині
15:03 - Суд наказав знести самочинне будівництво на березі Дніпра у Києві
14:10 - Україні потрібні 5,4 мільярда євро, аби підготуватись до зими – Шмигаль
14:00 - Денис Шмигаль: партнери додатково спрямують 100 млн євро для підготовки України до зими через Фонд підтримки енергетики
13:11 - Партнери України виділять 100 мільйонів євро на підготовку України до зими
12:20 - Денис Шмигаль: Міненерго й МАГАТЕ співпрацюватимуть у відбудові та розвитку ядерної енергетики України
12:01 - Суд не відібрав у компанії 6 мільйонів пайової участі за нову багатоповерхівку у центрі Києві
11:04 - У березні Трамп придбав облігацій на більше 51 мільйона доларів
10:00 - Ворог атакував об’єкт інфраструктури на Житомирщині
09:00 - Одеса, яка відновлюється: чому місто на морі стає новим центром wellness-культури
08:30 - 26 квітня 2026 року - 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - США домінують у світовому видобутку нафти та газу на тлі війни з Іраном – FT
17:31 - Ryanair закриває свою базу в Берліні та звинувачує німецьку авіаційну політику
16:47 - Німецький автопром стикається з жорсткішою конкуренцією через уповільнення Китаю
15:53 - Уряд надасть підтримку Дніпру після масованого обстрілу
15:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасом
14:50 - Трамп приймає покупців свого мем-коїна у «Мар-а-Лаго», тоді як монета втратила 96% вартості
13:55 - На ринку України дешевшають тепличні огірки та помідори
13:00 - У Харкові через атаку московія зазнали пошкоджень лінія електропередач та житлові будинки
12:00 - НБУ присвятив нову пам'ятну монету героям–ліквідаторам Чорнобильської катастрофи
10:55 - На Київщині ворожа атака пошкодила об'єкти критичної інфраструктури
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
08:00 - Творець Міністерства фінансів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.04.2026


Більше новин