Українське насіння зернових культур визнане на європейському ринку

26.10.2020 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відповідно до рішення Європейського Парламенту система сертифікації насіння, яка діє в Україні, отримала визнання країнами ЄС.
Таким чином, Україну внесено до переліку країн не членів ЄС, які мають право експорту насіння зернових, таких як овес, ячмінь, рис, жито, пшениця, трітікале, кукурудза та сорго на європейський ринок. Відповідне рішення опубліковано сьогодні в Офіційному віснику ЄС: Рішення Європейського Парламенту 2020/1544 від 21 жовтня 2020 року про внесення змін до Рішення Ради ЄС 2003/17/ЄС стосовно еквівалентності польового інспектування, що проводиться в Україні, щодо насіння зернових культур та щодо еквівалентності насіння зернових, виробленого в Україні, яке набирає чинності через 20 днів. Нагадаємо, Україна є учасником міжнародних організацій галузі насінництва, зокрема, Насіннєвих схем Організації економічного співробітництва та розвитку (OECР) по зерновим, олійним культурам, кукурудзі, сорго, бурякам. Впровадження в Україні сортової сертифікації насіння за схемами ОЕСР, яка розповсюджується на всі держави-члени цієї організації, та видання єдиних сортових документів на насіння дозволяє нашій країні повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Валютні курси – це
Вершники економіки,
Непередбачувані

- Fin.Org.UA

Новини

13:00 - Грошова допомога надається військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків: що з військовим збором?
12:59 - Щодо підтвердження відомостей з реєстраційних даних ДРФО
12:45 - У Мінпрзвитку розповіли втрати від ударів московія по залізниці
12:40 - Податковий комплаєнс: акцент – на добровільному дотриманні законодавства
12:39 - До уваги платників акцизного податку, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв!
12:38 - Електронні сервіси – цифрове рішення безбар’єрності послуг
12:35 - До місцевих бюджетів зросли надходження податків: скільки надійшло у січні-квітні
12:32 - З моменту отримання ППР власник нерухомості має 60 днів, щоб сплатити податок
12:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 травня
12:29 - Оновити дані в ДРФО можна дистанційно
12:23 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
12:22 - Henkel демонструє хороше органічне зростання продажів у першому кварталі 2026 року
12:20 - Одного з найбільших виробників ліків України можуть позбавити ліцензії
12:19 - Про заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
12:17 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати
12:16 - До уваги платників!
12:14 - Видобування газового конденсату: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло 306,8 тис. грн рентної плати
12:13 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини юридичні особи спрямували майже 4,5 млн грн транспортного податку
12:12 - На Дніпропетровщині кількість платників зросла на понад 10,6 тисяч осіб
12:11 - Новий формат взаємодії з платниками: на Криворіжжі відкрили онлайн-пункт Офісу податкових консультантів
12:10 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
12:09 - Як легально торгувати пальним: основні правила для бізнесу
12:00 - Підсумки дискусії членів Комітету з монетарної політики Національного банку щодо рівня облікової ставки 29 квітня 2026 року
12:00 - У "Приват24" стався збій
11:52 - "Накрутили" 47 мільйонів гривень: поліція викрила оборудку на закупівлі електроенергії
11:40 - Українці імпортували майже 20 тисяч вживаних авто в квітні: які моделі обирали
11:35 - "Тіньовий флот", банки та зерно: ЄС готує новий пакет санкцій проти московії – ЗМІ
11:18 - Через обстріли є нові знеструмлення у чотирьох областях України
11:15 - Золото відреагувало на відповідь Трампа, яка зруйнувала надії миру з Іраном
10:58 - Уряд запускає програму стажування для людей віком 50+


Більше новин