За минулий тиждень нараховано понад 2,2 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

26.10.2020 16:00 | Міністерство інфраструктури України

26 Жовтня 2020, 15:20За підсумками 19-26 жовтня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено ще понад 20 тисяч транспортних засобів, складено 306 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано більше 2,2 млн гривень плати за перевантаження.
Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
“Ми продовжуємо здійснювати посилений габаритно-ваговий контроль для захисту наших доріг від руйнування вантажівками. За підсумками минулого тижня Укртрансбезпека у співпраці з Нацполіцією перевірила ще понад 20 тисяч транспортних засобів і нарахувала більше 2,2 млн грн плати за проїзд. Також по всій країні триває робота з облаштування комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”). До кінця року спільно з Укравтодором та Укрінфрапроектом ми обладнаємо більше 40 таких автоматичних «інспекторів» WIM на дорогах, щоб кожен міг подорожувати гарними українськими автошляхами та ніхто їм не шкодив”, - зазначив очільник Міністерства.
Лідери серед регіонів, де нараховано найбільше плати за проїзд за результатами минулого тижня – Одеська, Донецька та Херсонська області. Разом з тим, протягом 19-26 жовтня у порівнянні з попереднім до цього тижнем підвищилися показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) у таких областях: Івано-Франківській, Вінницькій, Донецькій, Луганській, Рівненській, Харківській та Чернігівській.
 ТОП-5 порушників габаритно-вагових норм за 19-26 жовтня:
1. На автодорозі М-14 – авто MAN (перевізник – Хмесшунов В.В.) з перевантаженням на 36%. Загальна вага транспортного засобу склала 54,38 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 7830 євро.
2. На автодорозі Н-12 – авто Volvo (перевізник – Мудрак С.А.) з перевантаженням на 28%. Загальна вага транспортного засобу склала 51,25 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 3192,72 євро.
3. На автодорозі М-06 – авто DAF (перевізник – Петришин М.В.) з перевантаженням на 45%. Загальна вага транспортного засобу склала 57,87 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 609 євро.
4. Біля Янцівського кар’єру у Вільнянському районі Запорізької області – авто МАЗ (перевізник – ТОВ “Маяк”) з перевантаженням на 25%. Загальна вага транспортного засобу склала 49,87 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 123,60 євро.
5. На автодорозі Н-12 – авто DAF (перевізник – Костенко А.А.) з перевантаженням на 18%. Загальна вага транспортного засобу склала 51,94 т при нормі 44 т. Нараховано плату за проїзд – 122,40 євро.
“Відповідальність за порушення габаритно-вагових норм - це ключовий момент у здійсненні ГВК. Верховна Рада розглядає законопроєкт №3743, яким має бути врегульовано це питання. Ми передбачаємо відповідальність як для того, хто везе понад встановлену норму, так і для того, хто відвантажив з порушеннями”, - відмітив очільник Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) Єгор Прокопчук.
Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

11:18 - московіяни атакували кондитерську фабрику Roshen в Києві: є загибла і поранені
10:39 - Поїзди "зеленої" та "червоної" гілок столичного метро змінили рух через обстріл
10:23 - Половина багатоповерхівок Києва залишилися без тепла після ворожої атаки
10:10 - В Міненерго розповіли, в яких регіонах найбільші знеструмлення після атаки московія
10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:28 - Денис Шмигаль: усі встановлені когенераційні установки мають працювати для потреб споживачів
21:49 - Енергонезалежність малого бізнесу: Уряд запускає програму підтримки ФОП до 15 тис. грн
21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:35 - Денис Шмигаль: Працівники аварійно-відновлювальних бригад отримуватимуть додатково 20 тисяч гривень щомісяця
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів
19:10 - Україна отримає 4 млрд єн від Японії: куди спрямують кошти
19:00 - Експорт зерна "морським коридором" сягнув 100 мільйонів тонн
18:50 - Уряд хоче автоматизувати обмін інформацією щодо санкцій
18:45 - Золото прямує до найкращого тижня з 2020 року через Гренландію
18:44 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 22 січня 2026 року
18:42 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 20 січня 2026 року
18:40 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 19 січня 2026 року
18:40 - Компанії-зомбі та безробіття: в економіці Китаю не все так добре – FT
18:37 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 17 січня 2026 року
18:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 14 січня 2026 року
18:30 - Денис Шмигаль: країни G7+ підтвердили готовність прискорити допомогу енергосектору України


Більше новин