Убытки перестраховщика Munich Re по итогам 9 месяцев 2020 года могут вырасти до 2,3 млрд. евро

26.10.2020 14:06 | forinsurer.com ... все о страховании

Убытки перестраховщика Munich ReГлобальная перестраховочная компания Munich Re прогнозирует дополнительно 800 млн евро убытков, связанных с COVID-19, в рамках своей деятельности по перестрахованию в третьем квартале 2020 года, в результате чего общая сумма убытков за 9 месяцев года составила 2,3 млрд. евро. Компания планирует опубликовать финансовые результаты за третий квартал 5 ноября 2020 года.

Перестраховщик объясняет, что убытки были отнесены на счет различных направлений бизнеса, в том числе крупных событий и других видов собственности и несчастных случаев, а также бизнеса, связанного с жизнью и здоровьем.

800 млн евро зарегистрированных убытков, связанных с COVID-19 в третьем квартале, прибавляются к 700 млн евро, зарегистрированным во втором квартале, и 800 млн евро, зарегистрированным в первом квартале, в результате чего общая сумма на 2020 год составила 2,3 млрд евро.

В то же время Munich Re предупредило, что высокие убытки от стихийных бедствий, в первую очередь сильных ураганов и лесных пожаров в США, а также техногенные убытки, в том числе взрыв в порту Бейрута, привели к тому, что компания столкнулась с претензиями крупных потерь, не связанных с пандемией, выше среднего.

Несмотря на значительное влияние пандемии COVID-19 на деятельность по перестрахованию, Munich Re по-прежнему ожидает ежеквартальной прибыли в размере около 200 млн. евро, которую она связывает с прибыльность ERGO.

Однако, составив примерно 200 млн евро, прибыль перестраховщика в третьем квартале 2020 года снизилась почти на 77% с 865 млн евро, зарегистрированных в третьем квартале 2019 года.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

18:55 - Торік надходження турзбору зросли на третину: які регіони лідирують за сплатою
18:32 - Мін’юст розповів, скільки компаній проходять процедуру банкрутства
18:10 - Запрацював перший приватний фонд для інвестицій в інфраструктуру України
18:05 - Чверть будинків Києва все ще без тепла – Кличко
17:57 - Обшуки на митному пості "Луцьк": НАБУ вилучило 850 тисяч доларів
17:45 - Корупція на титані: ВАКС засудив до 8 років фігуранта своєї першої справи
17:37 - В Україні не працює третина олійних заводів – ЗМІ
17:30 - Населення біднішає, а нерухомість дорожчає: чому ціни на квартири ростуть попри війну
17:20 - В Міненерго поінформували про ситуацію з пальним в Україні
17:00 - З "Енергоатому" може бути виведено близько двох мільярдів гривень – Герус
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 23 січня
16:40 - Французькі ВМС затримали танкер, що прямував з московії
16:23 - Уряд затвердив розподіл 740 мільйонів субвенції громадам
16:17 - Щодо оподаткування ПДФО допомоги на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи
16:16 - До уваги суб’єктів господарювання, які використовують автономні системи опалення (котли)
16:15 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
16:13 - До уваги податкових агентів!
16:10 - Дохід спеціаліста Дія Сіті виплачується на його користь у вигляді допомоги по тимчасовій втраті працездатності: ознака доходу
16:09 - Терміни подання фізичними особами податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний (податковий) рік та сплати задекларованої суми податкових зобов’язань
16:07 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?
16:06 - Випадки, коли фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
16:04 - Операції з постачання товарів оборонного призначення на період дії воєнного стану: що з оподаткуванням ПДВ?
16:03 - Дніпропетровщина: у податковій службі обліковується понад 290 тис. платників єдиного внеску
16:02 - Платники Дніпропетровщини скерували до загального фонду державного бюджету майже 94,4 млн грн рентної плати за спецвикористання води
16:01 - «Дроблення бізнесу» – це не оптимізація, а маніпуляція законодавчими нормами
16:00 - На території м. Кривий Ріг встановлено факт торгівлі пальним без дозвільних документів
15:58 - До уваги громадян!
15:57 - Податкова знижка – право, передбачене законодавством
15:56 - За яких умов звільняються від сплати єдиного внеску ФОПи та інші самозайняті особи, якщо за таких осіб єдиний внесок сплачено роботодавцем?
15:55 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини частини чистого прибутку – понад 28,0 млн гривень


Більше новин