Спростування інформації

26.10.2020 12:24 | Укррудпром

Позиція Мінекономіки щодо  неправдивої інформації   стосовно звільнення  Міністра Ігоря  Петрашка та   стосовно  державного секретаря  Мінекономіки Костянтина  Мар’євича
Мінекономіки повідомляє, що інформація, наведена в ЗМІ, а саме на деяких веб-сайтах в мережі інтернет, стосовно звільнення з займаної посади  Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка не відповідає дійсності і викладена неправдиво.
Відповідно до статті 85 Конституції України до повноважень Верховної Ради України належить питання звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України, вирішення питань про їх відставку.
Рішення про звільнення  Ігоря Петрашка з посади Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Верховною Радою України не приймалося.
Відповідно до Закону України «Про центральні органи виконавчої влади»  державний секретар міністерства звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України або відповідного міністра.
Питання про звільнення Костянтина Мар’євича з посади державного секретаря Мінекономіки Кабінетом Міністрів України не розглядалося, рішення не приймалося.
Відповідно  заяви про звільнення зазначених осіб є надуманими і не відповідають дійсності.
 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

13:35 - Переобладнанням транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:34 - Де можна ознайомитись з інформацією щодо мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої?
13:33 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, припиняє її: в який термін подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
13:32 - Чи необхідно ФОП – платникам ЄП першої, другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи?
13:31 - Чи може працівник ЮО підписати реєстраційну картку для отримання кваліфікованих ЕДП, додавши при цьому засвідчену копію наказу на призначення?
13:30 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): визначення об’єкта оподаткування ПДФО
13:27 - Що є базою нарахування єдиного внеску для осіб, які отримують дохід за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць?
13:24 - Чи сплачується єдиний внесок, якщо рахунки платника заблоковано (арештовано)?
13:23 - Податковий календар на 23 березня 2026 року
13:21 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло 613,0 тис. грн частини чистого прибутку
13:20 - Дніпропетровщина: внесок до місцевих бюджетів від платників рентної плати за видобування надр місцевого значення – понад 3,3 млн гривень
13:18 - Туристичний збір: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на понад 19 відсотків
13:17 - У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Електронні сервіси ДПС»
13:15 - Дніпропетровщина: системна комунікація з ветеранською спільнотою триває
13:13 - Деклараційна кампанія 2026 триває
13:12 - Податкова Дніпропетровщини: разом з платниками підвищуємо ефективність управління ризиками
13:11 - Відкритий діалог з бізнесом триває: адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:10 - Деклараційна кампанія 2026: Хто має подавати декларацію та які ставки
13:09 - Надходження туристичного збору зростають: бюджети отримали понад 72 млн грн
13:08 - Леся Карнаух: Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів
11:47 - Мінекономіки розповіло про допомогу підприємтвам у Броварах, які зруйнувала московія
11:25 - Мінфін опублікував законопроєкт з ключовими податковими вимогами, які увійшли до меморандуму з МВФ
11:07 - У лютому видатки держбюджету збільшилися – Мінфін
11:00 - Олексій Соболев зустрівся у Броварах з бізнесом, який постраждав від масованої ворожої атаки
10:47 - Кабмін виділив кошти на житло у Білій Церкві для ВПО з Маріуполя: якими будуть квартири
10:45 - Комісія продовжує інформувати інвесторів: оновлено перелік SCAM-проєктів
10:15 - У чотирьох областях нові знеструмлення внаслідок обстрілів енергетики
10:10 - Відсьогодні стартувала програма кешбеку на пальне
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 20 березня
09:55 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин