Компанія «Хенкель» підтримує заклик глобальних компаній щодо укладення договору ООН про забруднення пластиковими відходами

26.10.2020 09:15 | Fin.Org.Ua

Дюссельдорф – Спільне розв’язання проблеми забруднення пластиковими відходами
Компанія «Хенкель» разом з іншими 28 великими глобальними компаніями схвалила маніфест бізнесу із закликом до урядів країн щодо обговорення й укладення договору Організації Об’єднаних Націй (ООН) про забруднення пластиковими відходами. Цей заклик компанії до дії пролунав напередодні п’ятої Асамблеї ООН з навколишнього середовища (UNEA5). У ньому, так само як у недавній спільній доповіді Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), фонду Елен Макартур та консалтингового агентства Boston Consulting Group, наголошено на потребі укладення такого міжнародного договору, який сприятиме розв’язанню проблеми забруднення пластиковими відходами.
 
Щороку 11 мільйонів метричних тонн пластикових відходів потрапляють у довкілля, забруднюючи океани й інші життєво важливі екосистеми. Судячи з усього, нинішні підходи не дають змоги успішно розв’язати проблему забруднення пластиковими відходами у глобальному масштабі. У зв’язку з цим компанія «Хенкель» вирішила долучитися разом з іншими великими компаніями до ухвалення маніфесту, що містить звернення про укладення міжнародної угоди з боротьби із забрудненням пластиковими відходами. Підписанти маніфесту закликають до укладення Договору ООН, який забезпечить гармонізацію складного регуляторного ландшафту, встановлення спільних показників і  визначення методології, обов’язковість розроблення національних цільових показників і планів дій, а також підтримку впровадження інноваційних рішень і розвиток інфраструктури заради формування однакових умов у всіх ланках ланцюжка створення цінності стосовно ставлення до пластику.
 
Пластик наша спільна відповідальність
«Пластикові відходи, що потрапляють у довкілля, – це одна з найбільших проблем, з якими нині стикається людство. Компанія «Хенкель» визнає свій обов’язок щодо участі у розв’язанні цієї глобальної проблеми – і ми вживаємо відповідних заходів. Ми дотримуємося цілеспрямованої політики щодо активізації переходу до економіки замкненого циклу, встановлення партнерських відносин на всіх рівнях ланцюжка створення цінності для реалізації рішень, що відповідають принципам сталого розвитку, а також робимо все можливе для запобігання утворенню пластикових відходів, – зауважує Сильві Ніколь (Sylvie Nicol), член Правління компанії «Хенкель», відповідальна за управління персоналом і сталий розвиток. – Проте зусилля з боку деяких компаній не є достатніми. Нам слід створити глобальну структуру на рівні ООН для координування діяльності заінтересованих сторін і сприяння кардинальним зрушенням щодо розв’язання проблеми забруднення пластиковими відходами».
 
Цілеспрямована політика щодо скорочення обсягу пластикових відходів
У межах реалізації своєї стратегії сталого розвитку компанія «Хенкель» встановила власні амбітні цільові показники щодо упаковки на період до 2025 року, досягнення яких сприятиме переходу до економіки замкненого циклу. До 2025 року весь пакувальний матеріал компанії «Хенкель» буде придатним до перероблення або повторного використання*, при цьому компанія скоротить частку пластику, отримуваного з викопної сировини, що міститься в упаковці її споживчих товарів, на 50 відсотків. До того ж, «Хенкель» прагне запобігти потраплянню пластикових відходів у довкілля. З цією метою компанія «Хенкель» підтримує ініціативи зі збирання та перероблення відходів, а також здійснює інвестиції у розроблення інноваційних рішень і технологій, які забезпечують перероблення відходів у межах замкненого циклу. Прикладом цього є партнерство компанії «Хенкель» із соціальним підприємством Plastic Bank, яке має на меті припинити забруднення океанів пластиковими відходами та забезпечити можливості найбіднішим верствам населення для заробляння грошей чи отримання послуг.
 
Компанія «Хенкель» також бере участь у реалізації різних ініціатив, наприклад, ініціативи фонду Елен Макартур  New Plastics Economy Global Commitment або глобальної ініціативи Alliance to End Plastic Waste (AEPW).
 
З додатковою інформацією стосовно заклику компаній до укладення договору ООН про розв’язання проблеми забруднення пластиковими відходами можна ознайомитися за посиланням www.plasticpollutiontreaty.org.
 
З додатковою інформацією стосовно зобов’язань і дій компанії «Хенкель» щодо використання упаковки, яка відповідає принципам сталого розвитку, можна ознайомитися за посиланням www.henkel.com/plastic.
 
*За винятком клейових продуктів, залишки яких можуть негативно вплинути на придатність упаковки до перероблення або забруднити потоки вторинної сировини.
 
Про компанію «Хенкель»
Компанія «Хенкель» здійснює свою діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продукції. Силами трьох своїх бізнес-підрозділів компанія утримує провідні позиції у сегменті промислових і споживчих продуктів завдяки своїм потужним брендам, інноваційному підходу та застосуванню передових технологій. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів, у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримують провідні позиції на багатьох ринках світу та у численних категоріях продукції. Компанія «Хенкель», заснована у 1876 році, має історію успіху, що триває понад 140 років. У 2019 році обсяг продажу компанії становив понад 20 мільярдів євро, а скоригований операційний прибуток – більш як 3,2 мільярда євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 52 000 осіб у всьому світі. Це віддана та різноманітна команда ентузіастів, яких об’єднує спільна корпоративна культура та спільна мета – створення цінності з дотриманням принципів сталого розвитку, а також спільні ідеї.  Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у сфері сталого розвитку, вона обіймає провідні позиції у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені до переліку, що охоплюється фондовим індексом Німеччини DAX. Більш детальна інформація міститься на сайті www.henkel.com.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock market soars high,
Bulls and bears in fierce battle,
Greed and fear collide.

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - Мінфін звітував про результати реформи управління публічними інвестиціями
14:05 - Україна експортувала майже півмільйона тонн цукру за рік: основні покупці
13:39 - Нововведення: освітні заклади Києва отримали рекомендації про злив води у системах опалення
13:35 - Минулий рік став переломним для української когенерації – Держенергоефективності
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:20 - У Мінвідновлення назвали найбільш складні ділянки доріг через негоду
13:00 - Samsung на CES 2026: як AI змінює сприйняття екранів і повертає популярність 3D
12:59 - У Києві запровадили екстрені відключення: енергосистема не витримує навантаження
12:45 - Стартап Маска інвестує понад 20 мільярдів доларів у центр обробки даних у Міссісіпі
12:43 - "Енергоатом" вперше провів спецаукціон з продажу електроенергії "Укренерго": які результати
12:10 - Нафта реагує на невизначеність щодо майбутніх поставок з Венесуели та ситуацію в Ірані
12:01 - На тлі похолодання половина будинків Києва без тепла після обстрілу московія – Кличко
12:00 - Як можна зберегти мільйони без скандалів і гучних заяв
11:50 - Низка поїздів відправиться з відхиленням від графіку руху через негоду
11:40 - Славутич знову занурений у блекаут
11:31 - В Україні 1000 населених пунктів знеструмлені через негоду: найбільше - у двох областях
11:30 - Чи можуть бути платниками єдиного податку другої або третьої групи ФОПи, які здійснюють охоронну діяльність?
11:30 - Швейцарія заробила 33 мільярди доларів на зростанні золота
11:28 - Закон України № 4698: щодо списання боргу фізичним особам
11:27 - Які рентні платежі необхідно сплачувати суб’єкту господарювання за видобуті обсяги підземних вод (прісної або мінеральної)?
11:26 - У Києві та області 500 тисяч родин без світла – Міненерго
11:25 - Реорганізація шляхом перетворення: на які податкові наслідки щодо податку на додану вартість необхідно звернути увагу платнику
11:24 - Чи має право платник ПДВ віднести до податкового кредиту суми ПДВ, відображені у ПН/РК, у разі розбіжності в сумі 0,01 грн показників таких ПН/РК та первинних документах?
11:21 - Податковий календар на 12 січня 2026 року
11:20 - В Україні стрімко зріс попит на нові вантажівки: ТОП-10 марок
11:19 - Туристичний збір: фізичні особи поповнили до місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,6 млн гривень
11:16 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету понад 56,0 млн гривень
11:14 - Понад 6,7 млрд грн – внесок платників єдиного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:13 - Стартувала деклараційна кампанія – 2026: громадяни декларують доходи, отримані протягом минулого року
11:11 - Оновлено інформацію щодо категорій платників ЄСВ за символами звітності


Більше новин