Місцеві вибори закріплюють успіх основного етапу реформи децентралізації,— Прем’єр-міністр

25.10.2020 10:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

25 жовтня 2020 року — історична дата для України, адже місцеві вибори проходять на новій адміністративно-територіальній основі.
Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль після голосування у м.
Львові. «Уряд змінив застарілий поділ на райони, що був прийнятий ще в першій половині минулого століття.
Та передав більше повноважень в громади, сформувавши майже 1,5 тисячі об’єднаних територіальних громад.
Вперше в історії незалежної України люди на місцях самі розпоряджатимуться коштами й вирішуватимуть, куди їх витрачати.
Це ключовий елемент реформи децентралізації.
Важливість сьогоднішніх виборів для майбутнього нашої країни складно переоцінити, адже ми, по суті, закріплюємо успіх основного етапу реформи», — зазначив очільник Уряду. Як наголосив Денис Шмигаль, адміністративно-територіальна реформа — це одна з найбільш важливих і успішних реформ: «Вона найбільше зрозуміла людям, тому має високу підтримку серед українців.
Місцеві вибори за новим адміністративно-територіальним устроєм дають змогу Україні рухатися далі: розвивати інфраструктуру, покращувати державні послуги, робити країну комфортнішою для людей.
Це дійсно історична подія», — відзначив Прем’єр-міністр. Глава Уряду також зауважив, що місцева влада ще ніколи не мала стільки повноважень, як матиме після цих виборів.
«Відтепер громади матимуть власну землю та власні повноцінні бюджети.
Більше 2 млн гектарів сільськогосподарської землі перейшло місцевим громадам.
І наступного року бюджет місцевих громад складе понад 500 млрд грн.
Разом з повнотою влади, з управлінням землею, фінансів, до них переходить і вся повнота відповідальності.
Влада стала дуже близькою до громади, і люди зможуть робити висновки», — додав він. Крім того, Прем’єр-міністр нагадав, що найважливіше під час виборів — це безпека.
Тому закликав українців дотримуватися  протиепідемічних заходів на виборчих дільницях. «Беріть із собою власну ручку, а дітей залишайте вдома.
Дотримуйтесь соціальної дистанції, маскового режиму та використовуйте антисептик до і після відвідування дільниці.
Демонструйте свій паспорт членам комісій, не передаючи його до чужих рук», — зазначив Денис Шмигаль.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing wisely
Innovative strategies
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 квітня: наслідки масованої атаки московія, дизпальне може рекордно здорожчати
20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:21 - Денис Шмигаль провів зустріч з представниками когенераційного бізнесу
20:15 - Ізраїль знову запустив "Левіафана" – своє головне газове родовище
19:45 - Ціни на новобудови коливаються, на вторинку – продовжують зростати: як змінився ринок житла
19:40 - московія у березні втратила половину доходів від нафти – та війна в Ірані усе перевернула
19:05 - Найбільший покупець пшениці у світі пообіцяв Зеленському не брати у московія зерно з окупації
18:58 - Кредит на вигідних умовах зі ставкою менше 1% на день
18:52 - Уряд запускає 10-річне прогнозування потреби у фахівцях та робітничих кадрах
18:50 - У Києві подорожчає евакуація авто: яким буде новий тариф
18:43 - Влада обіцяє киянам співфінансувати котельні та сонячні електростанції: які умови
18:20 - Атака України серйозно вдарила по одному з НПЗ московія
18:15 - "Нова пошта" попереджає про шахрайські розсилки про нібито продаж неотриманих посилок
17:58 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого стосується
17:40 - Масштабна схема із зерном в державній корпорації: трьох підозрюваних взяли під варту
17:30 - Уряд розширив держпідтримку аквакультури: компенсації витрат поширено на всю територію України
17:22 - У Києві та області скасували екстрені відключення
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 6 квітня
17:16 - Франція почала виробляти електровози для України
17:11 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 27 березня 2026 року
17:10 - "Шахтар" і "Динамо" за 10 років продали власних вихованців на 280 мільйонів євро – рейтинг
17:09 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 25 березня 2026 року
17:07 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 31 березня – 2 квітня 2026 року
16:50 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
16:50 - Україна втратить 20% експорту цукру – УКАБ
16:50 - Заяву на виплату допомоги для ВПО тепер можна подати дистанційно – ПФУ
16:35 - Навчання під реальну роботу: уряд посилює підтримку підготовки фахівців для ОПК і ключових галузей
16:34 - Частина росіян на далекому сході московія залишилася без бензину


Більше новин