Дмитро Кулеба: Разом з ООН - до справедливого миру у справедливому світі

23.10.2020 19:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

23 жовтня біля Пам"ятного каменю ООН у Києві Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та координаторка системи ООН в Україні, координаторка з гуманітарних питань Оснат Лубрані взяли участь в урочистій церемонії підняття прапора Організації Об"єднаних Націй з нагоди 75-ї річниці її створення. Дмитро Кулеба запевнив у своєму виступі, що Україна беззастережно віддана Статуту ООН та послідовно сприяє утвердженню поваги до верховенства права, бере активну участь в операціях ООН з підтримання миру, робить важливий внесок у захист прав людини, роззброєння та сталий розвиток. “Понад триста українців та українок нині беруть участь у шести операціях ООН з підтримання миру.
ООН також постійно підтримує Україну, зокрема у контексті російської агресії проти нашої держави”, - зазначив Міністр. Український дипломат підкреслив, що наша держава готова і надалі всіляко підтримувати важливу місію ООН, утверджуючи справедливість і рівність у світі. “Як держава-член ООН ми і надалі будемо разом боротися за справедливість.
Адже саме для цього існує ООН: для побудови справедливого світу.
Разом з ООН - до справедливого миру у справедливому світі”, - заявив він. Дмитро Кулеба висловив вдячність ООН за підтримку України: “Лише минулого року організації системи ООН надали Україні міжнародну технічну допомогу на 145 млн дол.
США.
А на цілі гуманітарної діяльності в Україні організація мобілізувала понад півмільярда дол.
США”. Насамкінець Міністр привернув увагу до деструктивної поведінки РФ: “У мене як Міністра закордонних справ України є багато питань до Ради Безпеки ООН, де Росія як постійний член дозволяє собі знущатися над принципами Організації Об’єднаних Націй.
Але у мене немає питань до ООН загалом, тому що вона є надійним другом і партнером України”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

16:50 - Україна втратить 20% експорту цукру – УКАБ
16:50 - Заяву на виплату допомоги для ВПО тепер можна подати дистанційно – ПФУ
16:34 - Частина росіян на далекому сході московія залишилася без бензину
16:25 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Шостці на Сумщині
16:14 - Запрошуємо подавати роботи для участі в онлайн-воркшопі НБУ, присвяченому монетарній політиці в країнах з ринками, що розвиваються
16:12 - Корпоратизація комунальних підприємств: зареєстровано законопроєкт
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.04.2026
16:00 - Найбільший постачальник нафти у світі втратив половину експорту
15:53 - "Тенденція очевидна": в Україні прогнозують рекордне зростання цін на дизпальне
15:30 - З резервного фонду держбюджету вже спрямували понад 47 мільярдів на ліквідацію наслідків атак московія
15:20 - Стейблкоїни: чи стане 2026 роком масового прийняття
15:20 - НБУ позбавив ліцензій дві кредитні спілки
15:11 - Наслідки "пального" стрибка: світові ціни на продукти зростають другий місяць
14:56 - На Київщині картонно-паперовий комбінат зупинився після ударів московія
14:50 - Найбільший газовий завод ОАЕ знову повністю зупинився
14:33 - Молдова суттєво наростила відновлювану енергетику: лідирує сонячна генерація
14:27 - Енергетична криза: єврокомісар розповів про "найгірший сценарій"
14:22 - Агросем став ексклюзивним імпортером метеостанцій METOS® від Pessl Instruments в Україні
14:15 - У застосунку УЗ відтепер можна придбати квитки на приміські поїзди західних областей
14:10 - Зірвали куш: США рекордно наростили експорт газу після початку війни в Ірані
13:53 - Україна оцінить перспективи видобутку геотермальної енергії на Закарпатті
13:45 - Двом кредитним спілкам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
13:42 - У березні ціна на електроенергію для бізнесу "на добу наперед" знизилась на 26%
13:35 - В Україні знов стрімко збільшується попит на електромобілі – за місяць ринок зріс вдвічі
13:21 - Назвали найпопулярніші нові моделі авто, кількість яких в Україні збільшилася у березні
13:00 - НБУ поліпшив умови для збору коштів для лікування за кордоном та врегулював розрахунки Американсько-Українського інвестиційного фонду
13:00 - NBU Improves Conditions for Raising Funds for Treatment Abroad and Regulates Settlements by U.S.–Ukraine Reconstruction Investment Fund
12:45 - У березні повітряні тривоги "з’їли" 18,6% робочого часу торговельних центрів
12:39 - Зеленський розповів про фінансові законопроєкти, за які треба терміново проголосувати
12:31 - Трамп оголошує про введення нових мит на фармацевтичні препарати


Більше новин