Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати умови роботи працівників

23.10.2020 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці здійснюватиметься з дотриманням прав працівників, має на меті покращення умов їх роботи.
Зміни в структурі, реструктуризація локомотивного господарства та зміни у підпорядкуванні структурних підрозділів, зокрема депо, мають бути логічними та ґрунтуватись на економічної доцільності.
Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, сьогодні 23 жовтня 2020 року. Міністр інфраструктури відзначив, що особливу увагу необхідно приділити умовам роботи працівників Донецької залізниці.
«Для очільника Укрзалізниці були визначні чіткі завдання, головним з яких є покращення умов роботи базових співробітників – машиністів, провідників, інших залізничників.
В жодному разі не йдеться про звільнення цих працівників», - наголосив Владислав Криклій. Нагадаємо, цього літа Міністр інфраструктури поставив низку важливих завдань перед новим очільником Укрзалізниці Володимиром Жмаком.
Серед них - переформатування команди та подолання корупції, розробка антикризової програми, що дозволить повернутись до докризових фінансових показників компанії, проведення структурної реформи та розподіл компанії за 3-ма вертикалями, оптимізація діяльності та покращення умов праці машиністів, провідників, інших залізничників, а також поліпшення сервісу пасажирських перевезень, цифровізація процесів і впровадження нових технологій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Міжнародний ринок –
Гра зі світовими грошима,
Ставок, валютний марафон

- Fin.Org.UA

Новини

14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року
14:13 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення сплатили до бюджетів громад майже 5,3 млн гривень
14:12 - Податок на нерухомість: майже 604,8 млн грн – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:10 - Понад 29,3 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
14:09 - Сумлінна сплата податків - запорука фінансової стійкості держави: на Дніпропетровщині обговорили питання протидії схемам штучного «дроблення бізнесу»
14:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили особливості оподаткування екологічного податку в Україні для суб’єктів господарювання
14:05 - московія продовжить заборону на продаж бензину за кордон до кінця року – росЗМІ
14:02 -  Податковий супровід, ветеранська підтримка та цифровізація: діалог податківців Дніпропетровщини з платниками
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:44 - Сплата платежів з використанням єдиного рахунку: підсумки зустрічі податківців Дніпропетровщини з платниками
13:43 - 24,1 млрд грн плати за землю сплатили платники з початку 2026 року
13:41 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
13:30 - У червні туристи скасували 30 тисяч путівок до Криму
13:25 - Нафтовидобуток Казахстану скоротився удвічі після атак на російські порти – ЗМІ
13:08 - За півріччя НАЗК виявило у деклараціях порушення на 1,9 мільярда гривень
13:00 - Франсуа Бенароя: "BNP Paribas прагне бути містком між Україною і Європою під час відбудови країни"
13:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 липня
12:50 - Ціни на нафту впали нижче 90 доларів за барель на тлі новин з Ормузу
12:47 - Пропонується внести зміни до порядку відкриття та закриття рахунків користувачів
12:35 - московія знищила всі АЗС від Харкова до Полтави
12:30 - Антикорупційний комплаєнс без сповільнення бізнес-процесів
12:18 - московіяни знову атакували судна у заблокованих портах
11:42 - За пів року в Україні зареєстрували 20 тисяч нових компаній – Опендатабот
11:12 - Nvidia веде переговори з OpenAI щодо 250 мільярдів доларів для центру обробки даних
10:20 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях


Більше новин