На Сумщині розглянули питання отримання ліцензії на медичний кабінет Роменського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету

23.10.2020 15:24 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

pexels-photo-3760093Днями завідувач Сектору ДРС у Сумській області Богдана Юсупова на звернення представника Роменського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету обговорили питання отримання ліцензії на медичний кабінет в коледжі.

Так, забезпечення медичною допомогою працівників підприємств, установ, організацій, вихованців (учнів, студентів) загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, відповідно до п. 18 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджених постановою КМУ від 02.03.2016 № 285, здійснюється шляхом, зокрема: або отримання такими підприємствами, установами, організаціями та закладами ліцензії та відкриття на підставі їх розпорядчого документа медичного кабінету без утворення закладу охорони здоров’я, що діятиме відповідно до положення про такий кабінет; або відкриття на таких підприємствах, в установах, організаціях та закладах медичних кабінетів фізичними особами – підприємцями, які провадять медичну практику на підставі ліцензії; та інше.

Таким чином, завідувач Сектору повідомила, що для функціонування медичного кабінету в коледжі, метою якого є медичне обслуговування учасників освітнього процесу, потрібно отримати ліцензію на медичну практику.

Органом ліцензування медичної практики є Міністерство охорони здоров’я України.

Згідно із вище зазначеними Ліцензійними умовами для отримання ліцензії на медичну практику до органу ліцензування подаються документи:

заява про отримання ліцензії;

відомості про стан матеріально-технічної бази та наявність персоналу;

опис документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії.

Завідувач Сектору зазначила, що відповідно до п. 8 ст. 13 Закону про ліцензування видів господарської діяльності (далі – Закон), строк прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії або про відмову в її видачі становить 10 робочих днів з дня одержання органом ліцензування заяви про отримання ліцензії.

Рішення органу ліцензування набирає чинності та оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу ліцензування наступного робочого дня після його прийняття (п. 9 ст. 13 та п. 5 ст. 21 Закону).

За видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії (ч. 1 ст. 14 Закону).

Реквізити рахунку для внесення плати за видачу ліцензії зазначаються органом ліцензування у рішенні про видачу ліцензії (ч. 10 ст. 13 Закону).

Ліцензія видається на необмежений строк (ч. 12 ст. 13 Закону).

Органу ліцензування забороняється вимагати від суб’єктів господарювання внесення плати за видачу ліцензії до прийняття рішення про її видачу (ч. 4 ст. 14 Закону).

Нагадуємо, що здобувачі ліцензії, ліцензіати мають право скаржитись на дії (бездіяльність) органу ліцензування щодо порушення законодавства у сфері ліцензування до Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування, що є постійно діючим колегіальним органом при Державній регуляторній службі України. Зразок скарги розміщено на сайті ДРС за посиланням:

http://www.drs.gov.ua/licensing/skarga-shhodo-anulyuvannya-litsenziyi-na-provadzhennya-gospodarskoyi-diyalnosti-2/

Запись На Сумщині розглянули питання отримання ліцензії на медичний кабінет Роменського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:33 - Триває розвиток альтернативних джерел енергії: у Хустській лікарні облаштували комплексну систему автономного живлення на базі сонячної станції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть


Більше новин