Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати умови роботи працівників

23.10.2020 14:54 | Міністерство інфраструктури України

23 Жовтня 2020, 14:23Президент України Володимир Зеленський вважає, що реорганізація регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» має бути доцільною та покращувати умови для працівників. Про це він заявив під час відвідання обласного діагностичного центру з консультативною поліклінікою у м. Слов"янську в межах робочої поїздки на Донеччину після спілкування з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм.
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці здійснюватиметься з дотриманням прав працівників, має на меті покращення умов їх роботи. Зміни в структурі, реструктуризація локомотивного господарства та зміни у підпорядкуванні структурних підрозділів, зокрема депо, мають бути логічними та ґрунтуватись на економічної доцільності, - заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, сьогодні 23 жовтня 2020 року.
Міністр інфраструктури відзначив, що особливу увагу необхідно приділити умовам роботи працівників Донецької залізниці. «Для очільника Укрзалізниці були визначні чіткі завдання, головним з яких є покращення умов роботи базових співробітників – машиністів, провідників, інших залізничників. В жодному разі не йдеться про звільнення цих працівників», - наголосив Владислав Криклій.
Нагадаємо, цього літа Міністр інфраструктури поставив низку важливих завдань перед новим очільником Укрзалізниці Володимиром Жмаком. Серед них - переформатування команди та подолання корупції, розробка антикризової програми, що дозволить повернутись до докризових фінансових показників компанії, проведення структурної реформи та розподіл компанії за 3-ма вертикалями, оптимізація діяльності та покращення умов праці машиністів, провідників, інших залізничників, а також поліпшення сервісу пасажирських перевезень, цифровізація процесів і впровадження нових технологій.



Додати коментар

Користувач:
email:





The euro zone struggles,
Leaders seek to find a fix,
Will it come in time?

- Fin.Org.UA

Новини

21:25 - Долар по 51,5 та мінімалка 11 тисяч: якою уряд бачить економіку у наступні 3 роки?
21:00 - Новини 16 червня: нафта йде вниз, російські НПЗ зупиняються
20:55 - "ЕКО Маркет" займе площі закритих "Союзу" та "Кварталу": угоду підписано
20:50 - США знімуть санкції з продажу іранської нафти в рамках угоди – WSJ
20:45 - Канада вводить нові санкції на "тіньовий флот" та енергетику московія
20:25 - Україна та Албанія відкривають автомобільне сполучення між країнами
20:00 - Заправки "Роснєфті" перестали продавати бензин росіянам у каністр
19:45 - У Генштабі ЗСУ розповіли про наслідки ударів по нафтопереробці московія
19:32 - Туреччина налагодила власне виробництво локомотивів: продає африканцям
19:00 - Українські зброярі залучили 9,8 мільярда гривень пільгових кредитів
18:36 - Найбільший НПЗ Москви зупинив роботу після атаки українських дронів – Reuters
18:10 - ЄС запровадив санкції проти китайців, які продавали московія паливні присадки для авіації
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованих до АТ "БАНК АЛЬЯНС" заходів впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 32 переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд»
17:40 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 425 автівок
17:39 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 32 переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд»
17:35 - Binance втратить ліцензію в ЄС – Reuters
17:14 - До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
17:06 - Наказ Мінекономіки від 10 червня 2026 року № 6664 “Про задоволення скарги Міністерства освіти і науки України від 01.05.2026 № 1/9150-26”
17:00 - Підготовка до переговорів з ЄС: Мінекономіки обговорило з міжнародними партнерами наступні кроки у сфері управління відходами
16:57 - Оновлені кроки Плану України ENG
16:56 - Кличко розповів про те, як Київ готується до зими
16:53 - Оновлені кроки Плану України
16:30 - Фінансовий безвіз чи "більше реєстрів богу реєстрів"?
16:29 - САП хоче стягнути з ексочільника Рівненської митниці майно на 9 мільйонів гривень
16:11 - Наказ Мінекономіки від 10 червня 2026 року № 6661 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
16:05 - Наслідки ударів московія: збитки Києво-Печерської лаври перевищують 500 мільйонів гривень
16:00 - З початку року аграрії отримали 183 млн грн грантів на сади, виноградники та теплиці
16:00 - "Київстар" розширює супутниковий зв’язок Starlink Direct to Cell для месенджерів і навігації
15:53 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон


Більше новин