В Калининградской области РФ начал работу мини-завод по производству труб для строительства

23.10.2020 14:18 | Укррудпром

13:30 23 октября 2020 года

На территории Калининградской области при поддержке Балтийского металлообрабатывающего кластера запустил своё производство Балтийский трубный завод.

Предприятие работает с октября. В планах завода — обеспечение трубным прокатом регионального строительного сектора и выход на экспорт в страны ближнего зарубежья, сообщает РБК+.

Владимир Викторович Буров, генеральный директор ООО “Балтийский трубный завод” (ООО “БТЗ”): “Тема металла и производства для меня и моей команды не нова: 20 лет назад мы были первооткрывателями в сфере обработки металла среди металлотрейдинговых компаний региона и благодаря высокотехнологичному оборудованию до сих пор предоставляем 100%-ный металлосервис нашим клиентам. Запуск трубного производства стал для нас следующим важным шагом.

Калининградская область в последние годы заметно меняется: появляются новые дороги, инфраструктура, жилые комплексы, объекты общего пользования — и это только начало большого обновления. А т. к черный трубопрокат является одним из основных материалов любого строительства, то необходимость в собственном заводе, который смог бы оперативно закрывать потребности нашего региона, существовала давно. Вопрос был лишь в инвестициях для такого серьезного проекта.

Запуск трубного производства стал для нас возможным благодаря многосторонней поддержке Балтийского металлообрабатывающего кластера. С его помощью мы получили выгодные условия по размещению производства на территории Индустриального парка “Штальверк” и финансовую поддержку со стороны Фонда ЦПП и правительства Калининградской области. Меры, которыми мы воспользовались, — это получение кредитного займа, софинансирование услуг проведения маркетингового исследования и услуг по созданию сайта. Благодаря программе Фонда мы смогли начать модернизацию оборудования, внедрив современные научные разработки. На сегодняшний день процесс производства полностью отлажен, планируем выйти на плановый объем в 1 000 т в месяц с последующим увеличением для выхода на экспорт”.

Балтийский трубный завод предлагает клиентам трубы из черного металла различной формы и диаметра: круглые от 32 до 89 мм, квадратные 25х25 — 60х60 мм и прямоугольные 40х20 — 80х40 мм. Возможная толщина стенок от 1,5 до 4 мм, длина от 4 до 12 м. Производственные мощности завода позволяют выпускать до 5 000 т труб в месяц.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ризик, терпіння
Велика мудрість трейдера
Порядок збутку

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.06.2026
15:05 - Ресурс є, збільшені виплати у ЗСУ будуть вже у червні – Зеленський
15:00 - 20 млн гектарів попри всі ризики: як завершується посівна-2026
14:35 - московіяни атакували термінал "Нової пошти" в Запоріжжі
14:16 - До кінця року Volkswagen скоротить 19 тисяч співробітників
14:00 - Уряд схвалив Стратегію розвитку промисловості на основі критичних корисних копалин до 2056 року
13:58 - Повідомлення про оприлюднення постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:40 - ЄБРР та ЄС збираються профінансувати відновлення опалення у Харкові на 32 млн євро
13:30 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Андрій Журжій
13:25 - Держава стягне з посадовця Нацполіції його "автопарк"
13:00 - Україна та МОП підписали Програму гідної праці на 2026–2029 роки
13:00 - 60 000 сусідів: як за чверть століття KAN задав нові стандарти забудови в Україні
12:58 - У так званій ДНР заборонили їздити вночі на тлі ударів по логістиці регіону
12:56 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:30 - Як автоматизувати продажі
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 червня
12:05 - "Укрзалізниця" відправляє на вихідних два додаткові поїзди з Києва до Карпат
12:00 - Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств в межах «5-7-9»
11:50 - Поляки передумали обмежувати автобусний рух через пункт "Шегині–Медика"
11:40 - Депозитарій Національного банку запровадить “Кабінет клієнта” для підвищення технологічності сервісів
11:30 - Удари по енергетиці: Кулеба розповів, як змінилася тактика росіян
11:15 - Український банк відновив роботу після продажу полякам
11:00 - Національний план з енергетики та клімату до 2030 року оновлено
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Взяття на облік як платника єдиного внеску члена фермерського господарства, який не належить до осіб, що підлягають страхуванню на інших підставах
10:50 - ДБР повідомило нові підозри Гринкевичам у справі про закупівлі для армії
10:49 - На акцизному складі наявні залишки пального: як змінити розпорядника?
10:48 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: що з відповідальністю?


Більше новин