У Дніпрі звели «з нуля» сучасний спорткомплекс для олімпійців

23.10.2020 12:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Дніпрі незабаром відкриють найкращу в регіоні криту арену.
Її облаштували у новозбудованому спорткомплексі, що «виріс» на місці пустиря поблизу стадіону «Олімпійські резерви».
Шестиповерхову споруду, створену «за останнім словом» будівельних технологій, вже ввели в експлуатацію.
Зараз всередині розставляють меблі та установлюють інвентар.
Там готуватимуть атлетів у різних видах спорту.
А ще – проходитимуть змагання найвищого рівня.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. «Простора крита арена для олімпійських видів спорту, збудована у Дніпрі, – чудовий приклад втілення у регіоні програми Президента України «Велике будівництво».
Сучасні зали для ігрових видів спорту та єдиноборств – потужна база для тренувань та проведення міжнародних змагань.
Сподіваюся, саме на цій арені виховуватимуть і плекатимуть майбутніх олімпійців, а також чемпіонів України, Європи та світу», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. Шестиповерховий спорткомплекс побудували за новітніми технологіями енергозбереження.
Він із модерновим стильним фасадом та сучасною «начинкою».
Всередині оснащений спеціальною вентиляцією – для підтримки необхідної температури та рівня вологості. На 2-му поверсі – головна «родзинка».
Величезна багатофункціональна зала – площею майже 1,4 тис.
м, заввишки 16 м.
На підлозі – спеціальний спортивний паркет, що додає амортизації та зменшує ймовірність травмування.
Розміткою окреслені 8 кортів для гри у бадмінтон.
Та залу можна використовувати і для тенісу, волейболу, баскетболу.
Загалом – для 60 видів спорту. Крита арена оснащена спеціальним освітленням для проведення телетрансляцій, фото- і відеозйомок.
Замість вікон – цільні вітражі.
Вони з шумоізоляцією, зроблені з міцного скла, призначеного для великих споруд. «Це найкраща та найсучасніша спортивна зала в нашій області, – підкреслив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.
– Велика площа дозволяє проводити тренування та змагання з ігрових видів спорту, а також художньої гімнастики, карате, дзюдо, тхеквондо тощо». На першому поверсі облаштували залу з татамі – для занять із дзюдо та інших бойових мистецтв. Серед інших приміщень – роздягальні та душові для спортсменів, тренерські, кімнати відпочинку. Поряд зі спорткомплексом зводять Олімпійський будинок.
Наразі там у розпалі – внутрішнє оздоблення.
Всередині підрядники облаштовують великий конференц-зал та сучасний медіацентр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

10:10 - Куба вирішила вдвічі підняти ціни на пальне на закритих заправках
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 18 травня
16:30 - Як оголосити особу померлою
16:27 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:25 - У центрі Києва на вихідних 16-17 травня обмежать рух: причини та перелік вулиць
16:23 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:17 - Російська влада заборонить майнінг криптовалют у прикордонній зоні з Україною
16:05 - НБУ підтвердив візити до установи фігуранта "плівок Міндіча" Веселого
15:57 - Комісія створила Раду з питань корпоративного управління
15:55 - ЗС московія не справляються: московія дозволила "Лукойлу" самостійно збивати дрони у Каспії


Більше новин