Тернопільські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн

23.10.2020 10:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області впродовж дев’яти місяців 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених за результатами проведених заходів державного фінансового контролю, на суму понад 14 млн грн. За підсумками проведених державних фінансових аудитів відшкодовано та упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії (рішення) або ризикових операцій на суму 10 млн грн.
Керівниками об’єктів аудиту впроваджено 44 пропозиції, наданих аудиторами.
За результатами впровадження 22 пропозицій отримано додатковий економічний ефект на суму майже 10 млн грн. Органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій та їх органами управління за результатами заходів державного фінансового контролю прийнято 41 управлінське рішення. За вчинені порушення 18 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 – до дисциплінарної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 11 фінансових санкцій. З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано заявлення 7 позовів на суму 2 млн грн. За результатами розгляду ревізійних матеріалів правоохоронними органами розпочато 4 досудових розслідування та вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economy
Interconnected markets
Boom, or recession?

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Обміління Дунаю ще сильніше ускладнило експорт українського зерна після блокади портів
13:00 - Експерти Ahrefs і SE Ranking розкажуть, як бізнесу зберегти трафік в епоху AI-пошуку
13:00 - Квартальний збиток Trump Media зріс у 10 разів за рік
12:57 - У Києві БЕБ та прокуратура повернули державі два причали на Подолі
12:43 - Мобільних операторів зобов'яжуть підтримувати зв'язок без світла протягом кількох діб
12:16 - "Нова пошта" децентралізує сортування
12:09 - Порядок зберігання установами/підприємствами щоденних фіскальних звітних чеків (Z-звітів) в електронній формі
12:07 - Уточнення показників податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: заповнення рядка 2
12:06 - Рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці: за якою датою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства?
12:04 - Чи має право підприємство у разі анулювання реєстрації платника ПДВ подати уточнюючий розрахунок за період у якому він був платником ПДВ?
12:02 - Особливості заповнення заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів за певних обставин
11:59 - Який порядок виправлення помилки в реквізиті акцизної накладної «Особа - отримувач пального» або «Особа - отримувач спирту етилового»?
11:58 - Несплата або сплата не в повному обсязі авансових внесків з єдиного податку платниками першої та другої груп: за якою формою надсилається ППР?
11:56 - Країни БРІКС знову обговорюють створення аналогу SWIFT
11:55 - Щодо застосування нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОПом – платником єдиного податку (другої або третьої групи), якщо протягом податкового року затверджено нову НГО
11:53 - Місцеві бюджети отримали на 16% більше податків і зборів
11:52 - До уваги платників податків!
11:49 - Податкова служба активно розширює безбар’єрні можливості: взаємодія з платниками у зручному та доступному форматі – пріоритет
11:44 - Офіс податкових консультантів – якісна фахова податкова допомога платникам
11:34 - Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 515,3 млн гривень
11:32 - Роздрібна торгівля алкогольними напоями: платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів понад 347,1 млн грн акцизного податку
11:31 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
11:30 - Гайд від податківців Дніпропетровщини: особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності ФОП - платниками єдиного податку третьої групи
11:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 серпня
11:28 - Під час засідання галузевого комітету Громадської ради – про повернення помилково або надміру сплачені кошти через Електронний кабінет та внесення змін в облікові дані суб’єктів господарювання
11:26 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
11:24 - Форс-мажор і знищення товарів: коли не нараховуються зобов'язання з ПДВ
11:22 - 1,7 млрд грн можливих втрат бюджету: ДПС викриває схеми штучного дроблення бізнесу
11:20 - Допомога по вагітності та пологах для ФОП не оподатковується
11:03 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин