НБУ разрешил почтовым операторам делегировать услуги по приему платежей

23.10.2020 10:42 | Укррудпром

10:00 23 октября 2020 года

Национальный банк Украины (НБУ) разрешил небанковским финансовым учреждениям и операторам почтовой связи передавать другим таким же учреждениям или операторам свои полномочия по осуществлению операций по приему наличных для последующего перевода, заключив между собой соответствующий договор. Соответствующие нормы содержит постановление правления НБУ №143 от 19 октября, которое вступает в силу с 23 октября, передает пресс-служба регулятора.

В Нацбанке уточнили, что речь идет о небанковских финансовых учреждениях и операторах почтовой связи, которые имеют лицензию на перевод средств в национальной валюте без открытия счетов и являются платежными организациями или участниками платежной системы.

“Такое нововведение в порядок осуществления операций по приему наличных в гривне для дальнейшего их перевода позволит компаниям расширить сферу бизнес-деятельности, а потребителям — выбирать удобные для них пункты обслуживания”, — пояснили в НБУ.

Кроме того, регулятор определил, что пункт оказания финансовых услуг — это рабочее место работника, которое оборудовано техническим устройством с соответствующим программным обеспечением, позволяющим работнику сформировать электронный документ на перевод наличности и обеспечивающим обработку и передачу информации в банк и/или платежной организации платежной системы в режиме реального времени.

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента
11:20 - За яких умов звільняється від оподаткування прибуток учасника індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків?
11:18 - Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості
11:17 - ПРРО – комфортне програмне рішення від ДПС
11:14 - Майже 473,0 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників
11:13 - Податок на прибуток: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 408,8 млн гривень
11:12 - Надходження акцизного податку з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 69 відсотків
11:11 - Дніпропетровщина: фактична перевірка суб’єкта господарювання, який здійснює торгівлю будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами
11:10 - На Дніпропетровщині тривають заходи щодо боротьби з нелегальним обігом пального
11:08 - еАкциз: бізнес уже може протестувати систему до її обов’язкового запуску
11:07 - «Податок на Google»: понад 8,9 млрд грн ПДВ за І півріччя
10:45 - Російські удари спричинили нові знеструмлення у 4 областях
10:15 - Іран заявив про вибухи на двох нафтових танкерах в Ормузькій протоці
09:40 - Нафта відреагувала на розширення ударів США та Ірану
09:05 - Вранці окупанти вдарили ракетою по Одесі: постраждала інфраструктура
08:30 - Коли лусне бульбашка
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.07.2026
06:00 - Нафтова наддержава стала в чергу по бензин до Індії. Чи допоможе це московія?
18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу


Більше новин