Відбулася зустріч Міністра юстиції з новопризначеною Головою офісу ООН Жінки в Україні

22.10.2020 20:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбулася протокольна зустріч Міністра юстиції України Дениса Малюськи з новопризначеною Головою офісу ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою. На початку сторони відзначили результати спільної роботи у рамках проекту «Підвищення підзвітності щодо гендерної рівності та розширення можливостей жінок у сфері національних реформ, миру та безпеки», а також засідань тематичних груп за напрямами Національної стратегії у сфері прав людини.
Важливим напрямом такої співпраці стало, зокрема, проведення гендерного функціонального аналізу інституційної структури, процедур управління персоналом Міністерства, існуючих можливостей персоналу щодо гендерної рівності, функцій та обов"язків, пов"язаних із впровадженням реформ, що, у свою чергу, виявило позитивні тенденції щодо впровадження гендерних підходів у діяльність Міністерства юстиції. У ході розмови Денис Малюська наголосив на важливості продовження спільної роботи у формі проведення професійних тренінгів із залучення до участі керівників по роботі з персоналом міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, а також організації тематичних семінарів для працівників Міністерства з вивчення кращих міжнародних практик стосовно гендерно-правової експертизи. Еріка Квапілова, зі свого боку, висловила думку про необхідність залучення представників Офісу ООН Жінки в Україні до процесу розробки нового Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2023 року. Голова Офісу ООН Жінки в Україні також наголосила на важливості приєднання України до Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції). Сторони обговорили можливість проведення спільних консультацій з питань запобігання та протидії домашньому насильству найближчим часом.

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
16:50 - Один із найбільших НПЗ московії може не працювати ще місяць – Reuters
16:40 - "Фавбет" оштрафували на понад 400 тисяч: в чому причина
16:38 - Стратегічне рішення: Уряд погодив будівництво заводу з виробництва паливних збірок для АЕС
16:32 - Чому обшуковують лікарні
16:30 - Тренд енергетичної децентралізації: сучасні рішення для енергонезалежності бізнесу
16:27 - Морський порт вперше в Україні продав послуги перевантаження через аукціон
16:00 - Латвія припинила експортувати до московія руду, але продовжує постачати алкоголь – ЗМІ
15:58 - Україна готує механізм часткового продажу стратегічних держкомпаній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.04.2026
15:25 - Поки немає "гарних новин" щодо надання 90 мільярдів євро допомоги для України – Каллас
15:18 - Главу Пентагону запідозрили в інсайдерській торгівлі акціями напередодні війни з Іраном
15:15 - НПЗ Сакартвело відмовляється від російської нафти
14:45 - Справа "Мідас": суд збільшив заставу підозрюваному Миронюку
14:40 - Україні вдається уникати дефіциту та зберігати ціни на пальне нижчими, ніж у ЄС, - НАУ
14:39 - ФДМ приватизує спиртзавод на Вінничині: яку ціну запропонував переможець аукціону
14:20 - В Україні дорожчають сільгоспземлі та ділянки для забудови: зростання цін подекуди сягає 70%
14:10 - Ціна на бензин у США перетнула психологічний бар’єр
13:59 - Наслідки війни в Ірані: Єврокомісія закликала готуватися до тривалих перебоїв на енергоринках
13:30 - Доплати 1500 гривень, нові лікарняні та акти без підпису: що зміниться у квітні
13:30 - Трасу державного значення на Тернопільщині тимчасово перекриють
13:16 - Адаптація "єОселі": міністр економіки розповів, скільки родин придбало житло за програмою
13:05 - В Кривому Розі ліквідували три нелегальні АЗС
13:02 - НКЦПФР долучилася до напрацювання рішень для підвищення прозорості ринку житла
12:55 - Іран "зірвав куш" на нафтовому шоку від війни зі США – The Economist
12:35 - Дистанційне оновлення сертифікатів онлайн за декілька хвилин
12:33 - Для стягнення податкового боргу працює система, що забезпечує формування платіжних інструкцій в електронній формі
12:32 - До уваги платників ПДВ!
12:31 - Чи можна через Електронний кабінет отримати витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском окремо в розрізі платежів за неосновним місцем обліку?


Більше новин