Продовжується серія навчальних сесій для представників Мінінфраструктури та підпорядкованих ЦОВВ в рамках реформи державного управління

22.10.2020 18:36 | Міністерство інфраструктури України

22 Жовтня 2020, 12:2617-18 жовтня 2020 року представники Міністерства інфраструктури України та підпорядкованих ЦОВВ взяли участь у тренінгу "Налагодження діалогу та взаємодії в державному органі", який є частиною навчальних заходів в рамках реформи державного управління. Захід організовано Командою підтримки реформ Мінінфраструктури спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні.
Під час вітального слова Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та  заступниця Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Карен Рьолке зазначили важливість злагодженості діалогу та співпраці в команді для підсилення спроможності роботи всієї організації.
В часи турбулентності, що торкнулись зараз практичного всього світу, діалог та взаємодія відіграють критичну роль у налагодженні співпраці та прийняття управлінських рішень. Діалог є дієвим інструментом як для вирішення гарячих конфліктів, так і для посилення командної роботи у процесі імплементації реформ. Саме діалог є частиною організаційної культури в державних установах, який допомагає зменшити потенційні конфлікти і збільшити ефективність команди.
Протягом двох днів слухачі опрацювали підходи до роботи з проблемними ситуаціями, основи співробітницького підходу, питання ескалації проблемних взаємин, дієві засоби для зниження гостроти проблемних ситуацій. А також дізналися про якісно інші підходи до прийняття рішень та взаємодії всередині колективу, отримали навички і розуміння конструктивного вирішення проблемних ситуацій, ознайомилися з підходами до роботи з конфліктами на основі стимуляційних вправ.







Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 травня: правки до законопроєкту про "податок на OLX", аналіз великих угод з готівкою
20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
17:00 - єОселя: За минулий тиждень 157 українських родин отримали кредити на житло
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
16:18 - Результати досліджень зонування України. Херсонська область
16:01 - Результати досліджень зонування України. Миколаївська область
16:00 - Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу


Більше новин