Волинські громади отримають у власність 65 тисяч гектарів сільськогосподарських земель

22.10.2020 17:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

54 територіальні громади, які були утворені у Волинській області, після 25 жовтня отримають у комунальну власність 65 тисяч гектарів сільськогосподарських земель.
Про це розповів Голова Держгеокадастру Роман Лещенко під час круглого столу за участю Президента України Володимира Зеленського та представників громад Волинської області. «Громади отримають масиви із вже визначеними чіткими межами земельних ділянок та цільовим призначенням.
У Волинській області йдеться про  орієнтовно 65 тисяч гектарів.
Ми передамо все, без виключень.
Бо зараз маємо ситуацію, коли такі ОТГ, як Вишнівська, Колківська, Любешівська, Любомльська, Прилісненська, Цуманська, Шацька, так і не отримали землі сільськогосподарського призначення.
За дивним збігом це громади з цінними рекреаційними землями та бурштиновими покладами», – зазначив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко. Нагадуємо, що 15 жовтня 2020 року Президент України підписав Указ щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність 1469 територіальних громад.

Додати коментар

Користувач:
email:





EU in turmoil
Populist waves across the bloc
What lies ahead?

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС
11:15 - Головний банк Португалії почав закривати рахунки росіян
11:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 червня
11:00 - Наглядова рада Енергоатома оголосила міжнародний конкурс на посаду Голови правління компанії
10:51 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2023 року № 632 «Про внесення зміни у додаток 2 до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства»
10:30 - У чотирьох областях є знеструмлення після російських атак
10:10 - Найбільший оператор танкерів охолодив очікування щодо відкриття Ормуза
10:05 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:00 - Виробники агро- та лісотехніки отримали більше часу для переходу на нові процедури сертифікації
09:47 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
09:46 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:45 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:44 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
09:35 - Одним із ключових елементів безбар’єрного середовища є доступність кваліфікованих електронних довірчих послуг
09:35 - Нафта продовжила падіння на тлі новин про угоду США та Ірану
09:34 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)


Більше новин