З початку 2020 року державні інспектори Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області провели 867 перевірок вимог дотримання земельного законодавства

22.10.2020 11:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З початку поточного року державні інспектори Управління з контрою за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області провели 867 перевірок дотримання вимог земельного законодавства на площі понад 44,3 тис.
гектарів. В результаті проведених заходів виявлено 770 порушень вимог земельного законодавства.
З метою усунення виявлених порушень державні інспектори склали 295 протоколів про адміністративне правопорушення, винесли 17 постанов про закриття справи у зв’язку з виявленням у порушенні складу злочину та 278 постанов про накладення адміністративного стягнення, з яких у добровільному порядку порушники сплатили 259 штрафів на суму 67,7 тис.
гривень. За результатами перевірок розраховано розмір шкоди, заподіяної територіальним громадам внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок та зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) на суму понад 1,99 млн гривень.
Шкоду у розмірі понад 1,56 млн грн порушники сплатили до місцевих бюджетів Полтавської області у добровільному порядку. Крім того, державні інспектори перевірили 4 493 розпорядження органів виконавчої влади та рішень органів місцевого самоврядування, з яких 321 розпорядчий документ  виявлено прийнятим з порушеннями вимог земельного законодавства. За результатами діяльності державних інспекторів Полтавщини 48 земельних ділянок загальною площею понад 295 га повернуто державі, загалом усунуто 118 порушень  вимог земельного законодавства на площі 2 822 тис.
гектарів.
Для вжиття відповідних заходів реагування до правоохоронних органів направлено 253 матеріали перевірок.
Розглянуто 558 звернень громадян та юридичних осіб, а також 442 вимоги органів прокуратури та інших правоохоронних органів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові мрії
Можуть стати реальністю,
Тільки не забувай.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Німеччина за крок до заборони соцмереж для дітей
17:27 - Через надзвичайну ситуацію, на Вінничині змінено курсування приміських поїздів
16:41 - 20 мільярдів доларів за п’ять років: Індія та Бразилія підписали угоду про мінерали
15:38 - OpenAI очікує, що до 2030 року витратить на обчислення 600 мільярдів доларів
14:40 - Париж передає Києву генератори
14:00 - Туреччина перевірить найбільші соцмережі на предмет захисту дітей
13:10 - Фіцо погрожує зупинити експорт електрики, якщо Україна не відновить поставки нафти в Словаччину
11:55 - Генераторний попит: у січні імпорт бензину в Україну збільшився на 70%
10:55 - Руйнування значні: московія знову атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Одещині
10:00 - Рух потягів 21 лютого: як курсуватимуть на небезпечних ділянках
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.02.2026
07:00 - Монетизація покемонів: як блогер Логан Пол продав картку Pikachu за 16 мільйонів доларів
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
18:00 - Зроблено в Україні: в січні держава підтримала несировинний експорт на 5,2 млрд грн


Більше новин