Уряд затвердив політику власності НАК «Нафтогаз України»

21.10.2020 20:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд схвалив проект постанови про приведення системи управління НАК «Нафтогаз України» у відповідність до стандартів корпоративного управління, затверджених організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).
Зокрема йдеться про оновлення політики власності, що наблизить управління компанією до кращих світових практик, забезпечить необхідні умови для підготовки стратегії і подальшого розвитку компанії, а також закріплює чітке розуміння мети державної власності і цілей, які повинні бути досягнуті Компанією.  Постанова є кроком реалізації схваленого Урядом Плану заходів щодо приведення у відповідність до стандартів корпоративного управління, затверджених ОЕСР, системи управління найбільших державних компаній, серед яких НАК «Нафтогаз України».      Прийнята постанова має на меті: Затвердити політику власності НАК «Нафтогаз України», яка визначає мету державного володіння компанією, основні види, стратегічні цілі та напрямки її діяльності Доручити правлінню НАК «Нафтогаз України» підготувати звіт по виконанню очікуваних результатів діяльності за останні чотири роки, а наглядовій раді у тримісячний строк подати на розгляд КМУ Стратегію діяльності компанії Мінекономіки у тримісячний строк розробити та оновити ключові показники ефективності діяльності наглядової ради НАК «Нафтогаз Україна» Саме реалізація постанови дозволить привести систему корпоративного управління НАК «Нафтогаз України» у відповідність до стандартів корпоративного управління, згідно з рекомендаціями ОЕСР.  Довідково Організація економічного співробітництва і розвитку має постійну робочу групу з питань управління державною власністю, а також комітет для консультацій з бізнесом.
Вони узагальнюють практики країн-членів і регулярно публікують рекомендації чи їх оновлення.Зокрема найважливішими такими документами є Принципи корпоративного управління G20/ОЕСР та Керівні принципи ОЕСР щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності, редакція 2015 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

08:30 - Яка роль акселераторів в оборонних інноваціях
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.02.2026
00:28 - IMF Executive Board Approves USD 8.1 Billion under a New Four-Year Extended Fund Facility Arrangement for Ukraine and Authorizes an Immediate USD 1.5 Billion Disbursement
00:28 - Рада директорів МВФ ухвалила нову чотирирічну програму в межах Механізму розширеного фінансування для України обсягом 8,1 млрд дол. США та затвердила перший транш у сумі 1,5 млрд дол. США
21:58 - Денис Шмигаль: очікуємо від партнерів понад 23 млн євро у Фонд підтримки енергетики
21:05 - Новини 26 лютого: Е-рецепт отримає три найдешевші ліки, чехи отримали дозвіл на видобуток графіту в Україні
20:53 - В Україні 27 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
20:45 - "Росатом" відкинув санкції Британії – будуватиме й далі АЕС за кордоном
20:20 - Волл-стріт шукає захист від "обвалів" через штучний інтелект у складних угодах
20:15 - "Київстар" купив провайдера на Кіровоградщині
19:50 - Техакції падають: звіт Nvidia не зняв страхів щодо бульбашки витрат на ШІ
19:20 - Саудити почали розпродаж нафти на тлі страху війни США та Ірану
19:05 - Латвія першою в світі визнала електронні підписи України
18:50 - Нафта впала нижче $70 на тлі рекордного стрибка запасів найбільшого споживача
18:35 - Японія виділить 41 мільйон доларів на грантову допомогу Україні
18:20 - Чеському холдингу дозволили видобувати графіт на одному з найбільших родовищ України
17:50 - Український виробник БПЛА придбав більшість видання "Бабель"
17:45 - Словаччина та Угорщина продовжують постачати електрику в Україну попри погрози
17:20 - Президентка Європейського інвестиційного банку: "Боротьба України – це і наша боротьба"
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 27 лютого
17:17 - Просто про економіку: чого чекати далі (лютий 2026 року)
17:09 - Комісія готується до представлення концепції нового закону про інфраструктуру фінансових ринків
17:00 - Кабмін вніс зміни до операційного плану протимінної діяльності
16:55 - До е-рецепту додадуть перелік з трьох найдешевших варіантів препарату
16:50 - Уряд розширив доступ до грантів для переробної промисловості
16:30 - Як судять моделей OnlyFans
16:20 - Оборонні підприємства отримали понад 6,6 мільярда гривень пільгових кредитів
16:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:00 - Зроблено в Україні: Уряд розширив доступ бізнесу до грантів для переробної промисловості
16:00 - "Укрпошта" виставила на аукціон 20 об'єктів вартістю понад 200 мільйонів


Більше новин