Уряд додатково виділить 37 млн грн для ліквідації наслідків повеней на Закарпатті, — Денис Шмигаль

21.10.2020 18:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Інфраструктура в чотирьох західних регіонах України, що постраждала внаслідок повеней у червні, потребує виділення додаткових коштів із резервного фонду Державного бюджету.
Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 21 жовтня «Для нашого Уряду дуже важливо в повному обсязі надавати підтримку людям, які постраждали від таких надзвичайних ситуацій.
Минулого тижня ми виділяли кошти на підтримку людей на Луганщині, які постраждали від пожеж.
На цьому засіданні ми виділимо додаткові кошти для Закарпаття», — повідомив Прем’єр-міністр. Денис Шмигаль зазначив, що 37 млн грн для Закарпатської ОДА насамперед будуть спрямовані на відновлення інфраструктури постраждалого регіону.  «Кошти будуть спрямовані на відновлення мостів і мостових переходів, доріг місцевого значення, а також на заходи з берегоукріплення річок, де відбулось руйнування відповідної прибережної смуги», — зазначив Денис Шмигаль. Окрім цього, Денис Шмигаль доручив якнайшвидше прискорити роботу щодо виділення коштів для Харківської області, де від пожеж згоріло понад 20 домівок. Також голова Уряду анонсував виділення з резервного фонду Держбюджету майже 90 млн грн на превентивні заходи із запобігання пожеж на території Чорнобильської зони відчуження. «Кошти підуть на покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів Державного агентства з управління зоною відчуження», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, як ріка,
Тічуть на український ринок,
Використай їх мудро.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 22 січня: ситуація в енергетиці та перемовини з московія
20:45 - Трамп подає позов проти JPMorgan на 5 мільярдів доларів
20:34 - Компанія "МХП" закрила угоду щодо випуску єврооблігацій
20:12 - "Київстар" готується купити велику частку Comfy – Forbes Ukraine
20:05 - "Укрзалізниця" отримала рейки для прокладання "оксамитової колії"
19:53 - 23 січня відключення світла діятимуть усю добу
19:27 - Україна обговорює можливість енергетичного перемир’я з московія – FT
19:18 - московія обмежує вхід до портів суден, які відвідували порти України
19:00 - Paramount бере місяць для формування нової пропозиції Warner Bros
18:55 - Торік надходження турзбору зросли на третину: які регіони лідирують за сплатою
18:32 - Мін’юст розповів, скільки компаній проходять процедуру банкрутства
18:25 - 53 фінансові компанії отримали статус значимих
18:15 - Ігор Зубович: Ми послідовно будуємо систему державного екологічного контролю, яка відповідає стандартам Європейського Союзу
18:10 - Запрацював перший приватний фонд для інвестицій в інфраструктуру України
18:05 - Чверть будинків Києва все ще без тепла – Кличко
17:57 - Обшуки на митному пості "Луцьк": НАБУ вилучило 850 тисяч доларів
17:45 - Корупція на титані: ВАКС засудив до 8 років фігуранта своєї першої справи
17:43 - Анатолій Куцевол: Відновлювана енергетика – невід’ємна складова зміцнення енергетичної стійкості та національної безпеки України
17:37 - В Україні не працює третина олійних заводів – ЗМІ
17:35 - Україна готується до членства в Європейській комісії з внутрішнього рибальства та аквакультури
17:30 - Населення біднішає, а нерухомість дорожчає: чому ціни на квартири ростуть попри війну
17:20 - Мінекономіки розподілило квоту на експорт цукру до ЄС на 2026 рік
17:20 - В Міненерго поінформували про ситуацію з пальним в Україні
17:00 - Уряд виключив сім непрацюючих індустріальних парків з Реєстру
17:00 - З "Енергоатому" може бути виведено близько двох мільярдів гривень – Герус
16:44 - Денис Шмигаль: Україна отримала понад 50 тонн енергетичного обладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 23 січня
16:40 - Французькі ВМС затримали танкер, що прямував з московії
16:32 - Уряд удосконалив механізм компенсації аграріям за пошкоджені посіви на прифронтових територіях
16:23 - Уряд затвердив розподіл 740 мільйонів субвенції громадам


Більше новин