Уряд схвалив Концепцію Державної цільової програми розвитку овочівництва на період до 2025 року

21.10.2020 18:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 21 жовтня, рішенням Уряд схвалено Концепцію державної цільової програми розвитку овочівництва до 2025 року, яка спрямована на розвиток галузі овочівництва та забезпечення населення високоякісною овочевою продукцією.
Концепцію розроблено Мінекономіки за дорученням Президента України після робочої поїздки на Херсонщину. «Програма розвитку овочівництва до 2025 року, яка буде розроблена на основі схваленої Концепції, стане важливою ланкою на шляху створення організаційно-економічних умов для підвищення ефективності та конкурентоспроможності галузі овочівництва.
Збільшення обсягів виробництва якісної продукції з доданою вартістю сприятиме розвитку підприємництва на селі та реалізації експортного потенціалу країни», - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Реалізація Державної цільової програми розвитку овочівництва дозволить до 2025 року: Підвищити ефективність та конкурентну спроможність овочівництва шляхом забезпечення в повному обсязі населення високоякісною, доступною за ціною продукцією. Збільшити частку підприємств, що займаються виробництвом овочів, у тому числі сімейних фермерських господарств і сільськогосподарських кооперативів, а також створити відповідні спеціалізовані кластери. Забезпечити ефективний розвиток вітчизняної аграрної науки. Розробка Концепції відбувалася у тісній співпраці з профільними аграрними асоціаціями, науковцями та учасниками ринку на запит українських сільгоспвиробників.

Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

14:40 - Зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН: яким чином заповнюється таблиця даних платника ПДВ?
14:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - Комплаєнс-менеджер – особистий податковий консультант платника податків
14:31 - До уваги суб’єктів господарювання!
14:30 - Чи зобов’язані платник повідомляти контролюючий орган про зберігання пального виключно для потреб власного споживання?
14:28 - Чи є об’єктом оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах операція з отримання, повернення або прощення поворотної фінансової допомоги надавачем?
14:24 - Чи подається декларація з акцизного податку суб’єктами господарювання, які імпортують електричну енергію?
14:20 - Трудові відносини: надомна та дистанційна робота
14:18 - Чи можна повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом при переході із захищеного носія ключової інформації на незахищений носій ключової інформації?
14:15 - Про виправлення помилок, допущених при заповненні Звітів № 1-ВП та № 1-ОП
14:14 - У фізичної особи в середині звітного року відбулось відчуження частки в іноземній юридичній особі: чи подавати звіт про КІК та річну податкову декларацію про майновий стан і доходи з додатком КІК?
14:09 - Чи може ЮО, ФОП або ФО сплатити грошове зобов’язання по єдиному внеску за інших осіб?
14:03 - Який термін сплати єдиного внеску ФОПами за найманих працівників?
13:58 - Продаж товару з доставкою кур’єром продавця: як провести розрахункову операцію?
13:56 - Податкова грамотність для молоді: у податковій службі Дніпропетровщини відбулась онлайн-зустріч зі студентами
13:27 - Консультаційний центр: допомога бізнесу у відновленні прозорої діяльності
13:25 - Місцеві бюджети отримали понад 38 млн грн збору за паркування
13:10 - Україна та Болгарія розвиватимуть «Вертикальний газовий коридор» для зміцнення енергетичної безпеки регіону
12:50 - Фейкові чеки та «тіньові» продажі: ДПС викрила схему в мережі побутової техніки
12:49 - ДПС готується запустити ще один новий сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
12:45 - Мотор-банк закривають: хто отримає активи
12:40 - Україна та Болгарія розвиватимуть "Вертикальний газовий коридор": які перспективи
12:30 - Як отримати другий податковий номер
12:30 - Значна частина Сумщини без світла через атаку московія, також є знеструмлення в 3 інших областях
12:15 - Японія надала Україні 1,3 мільярда доларів: на які потреби їх спрямують
12:00 - Brent впала, а російська Urals стрімко зростає: ціни на нафту 1 квітня
11:55 - Павло Фукс повернув собі арештовані будинок і землю вартістю 213 мільйонів
11:51 - Поляки купують PINbank
11:30 - 634 тисячі держслужбовців подали декларації за 2025 рік: статистика


Більше новин