В Україні буде запроваджено власну систему сертифікації органічної продукції, - рішення Уряду

21.10.2020 18:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 21 жовтня, рішенням Уряду затверджено Порядок сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції.
Таке рішення запроваджує в Україні власну систему сертифікації органічного виробництва. «Україна є важливим постачальником органічної продукції на іноземні ринки, щороку нарощуючи обсяги експорту.
В той час як раніше виробники сертифікували своє виробництво за законодавством інших країн, переважно ЄС, відтепер Україна матиме власну систему сертифікації відповідно до національного законодавства.
Такі зміни сприятимуть розвитку та прозорості вітчизняного органічного сектору та покращенню іміджу України на світовій торговій арені», - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Так, прийнята постанова затверджує Порядок сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, яким передбачається визначити: вимоги до сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції; порядок видачі сертифіката, його дубліката та форму. Водночас передбачається внесення змін до Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р.
№ 970, в частині доповнення положеннями, що визначають вимоги до ведення виробниками документування своєї діяльності, що є обов’язковою умовою для проведення сертифікації виробництва органічного.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, futures, options
Trading happens every day
A complex market

- Fin.Org.UA

Новини

09:10 - Як у батальйоні БпС "Апачі" 81 ОАеМБр намотують оптоволокно для дронів
09:00 - У російському Волгограді дрони атакували НПЗ: спалахнула масштабна пожежа
08:30 - Велике знесення. У Києві демонтують 90% МАФів
08:30 - Як дати українцям тепло і світло
02:30 - Navigating Faith and Finance: A Comprehensive Analysis of Religious ETFs in 2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:25 - Денис Шмигаль поінформував про роботи з відновлення світло- та теплопостачанням у Києві та області
21:00 - Новини 10 лютого: рекорд курсу євро, "Київстар" купив Tabletki.ua, по 40 тисяч для киян
20:35 - Україна і Молдова домовилися про посилення співпраці у сфері електроенергетики та газовій галузі
20:35 - Укрзалізниця тимчасово коригує маршрути частини поїздів сумського напрямку
20:00 - На Львівщині передадуть 176 га лісу для курорту власника ОККО – рішення облради
19:25 - На Харківщині ситуацію з енергетикою визнали надзвичайною регіонального рівня
19:05 - В Україні 11 лютого графіки відключення світла діятимуть всю добу
18:45 - Остаточна угода підписана: "Київстар" за 160 мільйонів доларів придбав Tabletki.ua
18:30 - На Полтавщині з'явився комплекс з переробки шишок та насіння хвойних порід
18:14 - На Закарпатті почав роботу модернізований інтермодальний термінал
17:55 - Київстар розширює портфель цифрових медичних послуг завдяки придбанню Tabletki.ua
17:54 - Поліція викрила майнінг-ферми, які обікрали електропостачальника на 9 мільйонів гривень
17:35 - В КМДА пояснили, хто з киян і як зможе отримати виплату 40 тисяч гривень
17:20 - Російська компанія РЖД збирається розмістити облігації в юанях
17:15 - Інвестиційна програма ДП «Ліси України» орієнтована на підтримку національного виробника
17:00 - ДПС та Держслужба зайнятості запустили спільний сервіс податкової підтримки для учасників грантових програм
16:59 - Гранти на відкриття бізнесу: для отримувачів створили окремий сервіс
16:56 - Курс євро оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - 25,6 млрд грн податків сплатила ОККО за минулий рік – майже на чверть більше, ніж попереднього року
16:50 - Українці придбали понад 80 тисяч авто на внутрішньому ринку за місяць: топ-10 моделей
16:42 - Австрія розгляне можливість передачі енергетичного обладнання з австрійських станцій Україні, – Денис Шмигаль
16:30 - Реформа "з пістолетом біля скроні"
16:25 - У Одесі на п’ять мільйонів гривень завищили вартість відновлення поліклініки – ЗМІ
16:20 - Канадські авіакомпанії призупиняють рейси на Кубу


Більше новин