Денис Шмигаль закликав українців дотримуватись протиепідемічних норм при голосуванні 25 жовтня

21.10.2020 18:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 21 жовтня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до українців з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів під час голосування на виборах 25 жовтня. «Цієї неділі, 25 жовтня, відбудуться місцеві вибори.
Вони стануть одним із ключових елементів завершення реформи децентралізації і їх важливість для майбутнього нашої країни складно переоцінити.
Адже ці вибори відбудуться на оновленій територіальній основі, й майже 1,5 тисячі громад в повному об’ємі отримають всі необхідні ресурси для формування комфортного життєвого простору», — зазначив очільник Уряду. Прем’єр-міністр наголосив: ми маємо усвідомити, що немає нічого важливішого, ніж безпека під час голосування.
«Тому, я прошу всіх українців дотримуватися простих правил — носити маску на виборчих дільницях, тримати соціальну дистанцію», — заявив Денис Шмигаль. Глава Уряду також закликав брати із собою власні ручки та не водити на виборчі дільниці неповнолітніх дітей. «Використовуйте антисептик до і після відвідування дільниці.
Демонструйте свій паспорт членам комісій, не передаючи його до чужих рук.
Це прості правила, які зможуть захистити вас та ваших рідних.
Уряд та місцева влада виділили всі необхідні кошти, аби дільниці були облаштовані згідно з усіма стандартами безпеки», — підкреслив Прем’єр-міністр. Під час засідання Денис Шмигаль зауважив, що в Україні вкотре зафіксована рекордна кількість захворілих на COVID-19, а також висловив співчуття рідним померлих.

Додати коментар

Користувач:
email:





Closing bell rings loud
Stock market finishes strong
Another day done

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:56 - Оновлено порядок оцінки стійкості банків і банківської системи
20:07 - Денис Шмигаль на Миколаївщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
20:00 - Новини 8 липня: атаковані російські танкери
19:50 - Денис Шмигаль: 26 силових трансформаторів від JICA посилять енергетичну стійкість Миколаївщини
19:45 - Apple завойовує прихильність Трампа купуючи мікросхеми виробництва США на $30 мільярдів
19:35 - Кулеба оголосив про створення "національних бригад відновлення": що це значить
19:15 - Україна за одну ніч уразила 5 підстанцій та ключовий енергоміст з московії до Криму
18:43 - московія заборонила експорт дизелю і починає імпорт палива
18:30 - Львівський IT Кластер призначив нового CEO після спроби рейдерського захоплення попереднім
18:26 - Тарас Висоцький: Мінекономіки розробляє механізм компенсації аграріям за знищений урожай у прифронтових громадах
18:15 - Судовий розгляд правомірності рішення Національного банку про застосування заходу впливу до ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" триває
17:50 - Танкер Chevron був уражений біля берегів московія
17:31 - Застосовано заходи впливу до шести фінансових компаній
17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:16 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:43 - Засідання Комісії
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:38 - Денис Шмигаль ознайомився з перебігом робіт із захисту та відновлення енергетичної інфраструктури Херсонщини 
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?
16:35 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
16:34 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
16:33 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
16:32 - У Київраді зареєстровано проєкт рішення про докапіталізацію Київміськбуду
16:30 - московія атакувала газотранспортний об’єкт у Києві, загинув працівник ОГТС


Більше новин