Уряд виділив понад півмільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

21.10.2020 18:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України виділив майже 540 млн грн на забезпечення дезінфекційними засобами учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.
Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 21 жовтня 2020 року. “Ми зекономили кошти за іншими бюджетними програмами і знайшли змогу направити їх для шкіл.
Вони зможуть додатково закупити дезінфектори для обробки рук і шкіри, а також поверхонь.
Перебування дітей в закладах загальної середньої освіти, особливо 1-4 класів, після канікул має бути безпечним, щоб вони мали змогу повноцінно навчатися”, – зазначив т.в.о.
Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”.
Це сприятиме цільовому спрямуванню коштів на забезпечення шкіл дезінфекційними засобами. Рішення допоможе підтримувати безпечні умови для навчання під час карантину та проводити санітарні й дезінфекційні заходи задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.  Нагадаємо, рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні.
Такі зміни передбачені в проекті Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Торги на біржі,
Стрімко зростає графік,
Поринули всі.

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - Прокуратура України повідомила про підозру іранцю, який сприяв запуску виробництва дронів у московія
16:46 - Кабмін продовжив спецумови постачання газу для виробників тепла
16:35 - Україна скоротила імпорт електроенергії на третину
16:30 - Як захистити інтелектуальну власність
16:25 - На Харківщині суд повернув державі 28 га "оборонних земель"
16:20 - Вивести ринок із тіні: Мінрозвитку готує реформу таксі
16:03 - В Україні прискорилася інфляція
15:56 - Розподілена енергетика: терміни реалізації проєктів в Україні зросли – ЗМІ
15:40 - ЄС закликає Трампа дотримуватися санкцій проти російської нафти
15:35 - Уряд запустить аукціони щодо права користування титановими родовищами Фірташа
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
15:30 - Українські металурги скоротили виробництво
15:22 - У "Резерв+" стався збій
15:05 - Рада провалила законопроєкт про "податок на OLX"
15:03 - УЗ розповіла про ремонтні плани-2026: ремонтуватиме й у прифронтових областях
14:48 - Податкова фіксує зростання податків до місцевих бюджетів
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?


Більше новин