Уряд створив міжвідомчу робочу групу для координації переговорів з МВФ

21.10.2020 18:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом.
Відповідне рішення прийнято сьогодні 21 жовтня 2020 року.  Міжвідомча робоча група – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, який утворений з метою виконання зобов’язань Української сторони в рамках Програми «Стенд-бай». Головою міжвідомчої робочої групи стане Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца . Крім того, до складу Групи зі сторони Мінфіну також увійдуть заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, на якого покладені обов’язки заступника голови Групи, радник Міністра фінансів Юлія Пашко, а також начальник відділу співробітництва з МВФ Управління міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Дмитро Манцуров - секретар Робочої групи. Нагадаємо, до кінця 2021 року Україна розраховує отримати 700 мільйонів доларів США в рамках чинної програми «Стенд-бай». «Україна виконує структурні маяки в рамках спільної з МВФ програми «Стенд-бай».
 Відповідно до графіку, в червні було затверджено Плани по скороченню NPL державних банків.
Також в червні було спрощено процедуру зміни постачальників газу для побутових споживачів.
У вересні ми прийняли необхідне законодавство для роботи ДПС та Держмитслужби в якості єдиної юридичної особи.
НКРЕКП було прийнято рішення про встановлення тарифів на опалення, органи місцевого самоврядування майже завершили встановлювати свої тарифи», - зауважує заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

15:18 - Необгрунтовані активи: суд стягнув понад 5 мільйонів гривень з депутата сільради
14:54 - Бєлгородська область московія третій день без світла після удару по енергетиці
14:47 - АРМА прокоментувало ажіотаж навколо пошуку керуючого активами виробника мінералки
14:35 - В Одесі ліквідували ще 5 нелегальних гральних закладів
14:05 - Податкова роз’яснила нові правила оподаткування прибутку банків
14:04 - "Шахеди" атакують об'єкти інфраструктури Кривого Рогу
14:01 - Хто є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
14:00 - Ігор Безкаравайний: Завдяки GRIT ми переходимо до цифрового планування у розмінуванні
13:59 - ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 7,3 млн гривень
13:58 - Туристичний збір: фізичні особи поповнили до місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,6 млн гривень
13:56 - Ресурс для пенсій та соцвиплат: надходження ЄСВ у 2025 році зросли на 20,8 %
13:55 - Про повернення або врахування в рахунок сплати наступних платежів надміру сплаченого військового збору
13:54 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 443,8 млн гривень
13:52 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету податком на прибуток підприємств на понад 6,0 млрд гривень
13:50 - По всьому Києву ввели екстрені відключення електрики
13:49 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету понад 56,0 млн гривень
13:46 - Закон України № 4698: щодо списання боргу фізичним особам
13:44 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
13:40 - До якого контролюючого органу мають право звернутися фізичні особи(громадяни) для звірки даних щодо плати за землю?
13:35 - У 2026 році вартість польових робіт зросте для аграріїв на 5-10%
13:22 - Ціна на золото зросла до нового рекордного рівня
13:20 - Ворожі БпЛА вразили винзавод на Одещині
12:58 - Київстар запустив пілот 5G у Львові
12:50 - Трамп розлютився на Exxon через Венесуелу й заговорив про "бан" на інвестиції
12:35 - Увага: ветерани. Що це означає для бізнесу
12:34 - Свириденко розповіла, де в Україні найскладніша ситуація з електропостачанням
12:22 - Дніпропетровщина: понад 115,8 млрд грн податків, зборів та платежів і більш ніж 46,1 млрд грн єдиного внеску сплатили платники протягом 2025 року
12:20 - Деклараційна кампанія - 2026: Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:20 - В Україні низка поїздів затримується в середньому на 2 години
12:18 - Деклараційна кампанія - 2026: Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи


Більше новин