Инвесторы лопнувшей “Аркады” завтра перекроют Крещатик

21.10.2020 18:12 | Укррудпром

17:40 21 октября 2020 года

В четверг, 22 октября, инвесторы банка “Аркада”, вложившиеся в квартиры, строительство которых было заморожено, намерены в очередной раз выйти на митинг в Киеве и перекрыть улицу Крещатик. Об этом они сообщили в Instagram Arkadainvunion.

Протестующие требуют встречи с мэром столицы Виталием Кличко, который во время прошлой акции протеста, так и не вышел к людям. Если и в этот раз градоначальник попытается проигнорировать митинг, инвесторы пообещали перекрыть Крещатик. Они также требуют, чтобы им гарантировали достройку всех трех ЖК без дополнительных доплат. Митингующие также считают, что об их проблемах могут забыть сразу после выборов.

План митинга:

09:00 — 10:30 — митинг под Офисом Президента Украины 09:00 — 10:30 движение колонны АвтоМитинг по маршруту: ул. Старонаводницкая — ул. Грушевского — Европейская площадь — ул. Крещатик — ул. Владимирская — ул. Прорезная — ул. Крещатик. 10:45 — 20:00 — митинг под КГГА, обращение к Мэру города Киева, полное повторное перекрытие Крещатика.

Напомним, в августе НБУ признал банк “Аркада” неплатежеспособным. А в начале сентября президенту банка “Аркада” сообщили о подозрении в присвоении 50 млн грн из фондов строительства ЖК “Эврика” и “Патриотика”.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026
15:26 - Колонка Андрія Пишного для Forbes Ukraine про висновки головного засідання Весняних зборів МВФ та Світового банку для європейського регіону
15:06 - Багато важливих професій залишаться за людиною і не будуть замінені ШІ, – Марія Фурман
15:06 - Злочин проти громади Львова: Садовий розкритикував дії ОВА щодо аеропорту
15:05 - Мінекономіки змінює умови експорту сої та ріпаку
15:00 - В Україні зменшилась сума готівки в обігу: який обсяг монет та банкнот
14:23 - Найбільший агрохолдинг московія закриває бізнес в Бєлгородській області через обстріли
14:15 - В Києві вперше за 5 років піднімуть тарифи за паркування, але за підпискою доступна знижка
14:15 - Ігор Зубович: Перевірки стають зрозумілішими для бізнесу та інспекторів
14:00 - Посилено відповідальність за порушення на небанківському фінансовому ринку
13:42 - Київ здав позиції: як змінилися ціни на паркомісця і гаражі за рік
13:40 - Ще в трьох поїздах з'являться жіночі вагони
13:01 - АМКУ рекомендував АЗС знижувати ціни на пальне, коли дешевшає нафта
13:00 - Від "Чорнобиля" до повномасштабної війни: 40 років уроків з культури безпеки для АЕС
13:00 - Пом’якшено низку валютних обмежень
12:58 - В Gulliver повертаються магазини Bershka, Pull&Bear, Zara
12:50 - В Україні з 1 липня розширять програму "Доступні ліки"
12:43 - Наказ від 16.04.2026 № 5011 «Про внесення зміни до Методичних рекомендацій щодо застосування смартспеціалізації на регіональному рівні»
12:30 - Факапи під час отримання ліцензії для сонячних електростанцій
12:21 - Телемарафон-2026 отримає 638 мільйонів: чий контент найдорожчий
12:15 - "Укрпошта" продала незадіяну нерухомість за понад пів мільярда
12:00 - Євроінтеграція: узгоджені подальші кроки діяльності Українського кліматичного офісу
12:00 - На Київщині відновили світло 100 тисячам родин
11:53 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:47 - До уваги платників!
11:45 - Чи може користувач зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації?
11:44 - До якого бюджету сплачується ПДФО спадкоємцями, які сплачують цей податок до нотаріального посвідчення свідоцтва про право на спадщину?
11:43 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
11:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку циркулярної економіки України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках»


Більше новин