Колонка заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева для 24 каналу (21.10.2020)

21.10.2020 10:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Роман Єрмоличев у колонці для 24 каналу про те, як зміняться видатки держбюджету на розвиток спорту  Бюджет можливостей для розвитку, який ми у Мінфіні вважаємо проект кошторису країни на наступний рік, має досить вагомий соціальний складник.
Окрім зростання обсягів видатків на медицину та освіту, пропонуємо також збільшити фінансування українського спорту.
Воно зросте у 2,7 раза проти показників поточного року і сягне 7,4 млрд гривень. Уперше видатки на підготовку та участь українських спортсменів у міжнародних змаганнях визначили за точно обрахованою потребою.
І ці кошти обсягом 5,47 млрд передбачили у повному обсязі. 2021-й – олімпійський.
Тож за рахунок цих видатків (2,8 млрд) профінансуємо підготовку й участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, а також – підготовку до зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022-го. Серед визначених завдань – забезпечити організацію навчально-тренувальних зборів українських команд та оплатити витрати, пов’язані з участю українських спортсменів у цих змаганнях.
Переконані, що державна підтримка дуже важлива, оскільки саме ці команди є обличчям України в міжнародному спортивному просторі.
Окрема стаття – винагороди нашим спортсменам-переможцям та їхнім тренерам. Передбачили 2,67 млрд гривень, аби забезпечити підготовку та участь наших національних команд у понад тисячі інших міжнародних змаганнях, організацію в Україні близько 800 державних та 40 міжнародних спортивних заходів.
Із цього обсягу 717,7 млн спрямуємо на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю. Готуючи бюджет, ми врахували очікування і запити спортсменів та спортивних федерацій.
Поточного року підвищили більше, аніж на 30% норми на харчування спортсменів та удвічі – на медичне забезпечення.
У 2021-му за цими нормами будемо фінансувати утримання та тренувальний процес більше 2 тисяч штатних спортсменів та більше 160 тренерів.
Передбачили придбання для них спортивної форми, екіпіровки, інвентарю, відзначення державними стипендіями талановитих спортсменів і тренерів, а також – видатних діячів фізичної культури і спорту, виплату винагород спортсменам та їхнім тренерам. Витрати на розвиток спортивної інфраструктури наступного року пропонуємо збільшити до 1,3 млрд грн (на 36% проти 2020-го).
Ці кошти, зокрема, буде витрачено на модернізацію і матеріально-технічне забезпечення семи баз олімпійської та паралімпійської підготовки (818,8 млн грн). Розуміємо, що кошти державного бюджету також мають бути спрямовані на розвиток спортивної інфраструктури.
Саме тому передбачили нову субвенцію (500 млн грн) у рамках проекту «Україна – чемпіон» для будівництва 11 регіональних спортивних об’єктів.
Ідеться про п’ять спорткомплексів, два басейни, палац спорту, лукодром, льодову арену та веслувальний канал. Наступного року зростуть на 40% видатки на розвиток олімпійського, паралімпійського, фізкультурно-спортивного, учнівського та студентського спортивного рухів.
За рахунок цих коштів (330,8 млн грн) профінансуємо Національний олімпійський комітет України, Національний комітет спорту інвалідів України, Спортивний комітет України, Спортивну студентську спілку, Українську федерацію учнівського спорту та чотири всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств. Ще 273,5 млн грн запланували для забезпечення 10 закладів та установ фізичної культури і спорту державного значення, серед яких, зокрема, шість державних центрів олімпійської підготовки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 лютого: В Україні суттєво знизився дефіцит електрики, Apple обмежує покупки для росіян
20:41 - Олексій Соболев: Україна впевнена у якості своєї продукції, і це підтверджується стабільним експортом на ринок Європейського Союзу
20:40 - США витісняє українську кукурудзу зі світових ринків – ЗМІ
20:15 - Держпраці змінить підхід до інспектування роботодавців – Мінекономіки
19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:45 - Цифровізація та ризик-орієнтований підхід стануть основою реформи Держпраці
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:26 - Анатолій Куцевол показав Єврокомісарці з питань рівності пошкоджену московитськими атаками Дарницьку ТЕЦ
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:37 - Наказ Мінекономіки від 11.02.2026 № 2321 «Про затвердження Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки»
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:55 - Енергетична стійкість країни: як зростає розподілена генерація в регіонах
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам


Більше новин