Ракетные комплексы “Нептун” купят для армии до конца года

21.10.2020 08:18 | Укррудпром

08:10 21 октября 2020 года

Министерство обороны приняло решение о закупке берегового ракетного комплекса “Нептун” и другого ракетного оборудования в 2020 году. Как сообщил министр обороны Андрей Таран, что для этого будет проведено перераспределение средств в рамках государственного оборонного заказа, поскольку изначально на 2020 год средства на закупку комплекса “Нептун” предусмотрены не были, передает пресс-служба Минобороны.

Министр напомнил, что 23 августа был подписан приказ о принятии берегового ракетного комплекса 360МЦ “Нептун” на вооружение Вооруженных Сил Украины и Министерство обороны заинтересовано как можно скорее закупить “Нептун” для Вооруженных Сил.

“Должны были состояться все предусмотренные процедуры. Теперь комплекс может заказываться и закупаться как серийный образец. В ближайшее время сформируем официальный заказ, задачи по количеству и срокам их поставки. Необходимые средства для закупки в наличии”, — отметил Таран.

Министр добавил, что в Минобороны также изысканы средства, которые будут направлены на дальнейшую реализацию ракетно-реактивной программы.

“Нептун” хорошо продемонстрировал свои боевые возможности при проведении государственных испытаний. Он станет мощным инструментом сдерживания агрессивных действий противника на море. Дивизионы, вооруженные этим комплексом, будут размещены в южных областях Украины, которые имеют выход к побережью Черного и Азовского морей”, — сказал Таран.

По сего словам, следующим этапом должна стать работа над созданием корабельного варианта комплекса “Нептун”. Поэтому ракетные катера, проектируемые сегодня для нужд ВМС Украины, должны быть адаптированы для использования противокорабельной ракеты, входящей в состав “Нептуна”.

Как сообщалось, ранее в октябре руководитель ГП “Государственное Киевское конструкторское бюро “Луч” Олег Коростелев заявлял, что предприятие пока не получало заказ от Министерства обороны Украины на изготовление ракетных противокорабельных комплексов “Нептун”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
15:08 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів
13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта
12:48 - Датою реєстрації ПРРО є дата формування його фіскального номера
12:47 - До уваги платників!
12:46 - Своєчасне подання до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу – один з важливих обов’язків роботодавця
12:45 - В паспорт у формі картки внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за номером паспорта: як отримати РНОКПП?
12:44 - За користування радіочастотами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету майже 656,0 тис. грн рентної плати
12:44 - Дніпропетровщина: понад 4,0 млн грн сплатили до місцевих бюджетів ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів
12:43 - У першому півріччі за спецвикористання води бюджет отримав від платників Дніпропетровщини майже 49,8 млн грн рентної плати
12:42 - Пресконференція на тему «Податкова безбар’єрність – сучасні сервіси для платників» з журналістами обласної газети «Зоря»
12:41 - Дніпропетровщина: про новації податкового законодавства та особливості справляння податку на нерухоме майно під час засідання Громадської ради
12:40 - 167 млн грн транспортного податку: надходження до бюджетів зросли на понад 60%
12:40 - ЗАЕС частково втратила доступ до водопостачання
12:39 - Тестування сплати акцизного податку в «еАкциз»: ДПС та Мінцифри провели вебінар для бізнесу


Більше новин